ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Робота з обдарованою молоддю

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – МАЙБУТНЄ НАШОЇ КРАЇНИ

В районі склалася система роботи з обдарованими дітьми та підготовка педагогічних кадрів для організації цієї роботи

У 2016/2017 навчальному році, з метою раннього виявлення та розвитку обдарованих і здібних дітей до вивчення основ наук у загальноосвітніх навчальних закладах району відбувся І (шкільний) та ІІ (районний) етапи предметних олімпіад серед учнів четвертих класів з таких навчальних дисциплін як українська мова, математика, природознавство. Всього в районних олімпіадах взяли участь 27 учнів-початківців із 9 закладів. Не виставили своїх команд такі заклади: Новоолександрівська, Площанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Першогнилицький, Федорівський, Червонохвильський НВК.

Переможців районного етапу підготували вчителі Великобурлуцької, Приколотнянської, Андріївської, Підсереднянської Шипуватської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Протягом минулого навчального року було також проведено І(шкільний) та ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів і для учнів основної та старшої школи.

В І (шкільному) етапі олімпіад, який проходив у жовтні місяці, взяли участь всі навчальні заклади. Найбільш чисельними були олімпіади :

математика - 289 учасників,

біологія - 247,

українська мова - 231,

історія - 291 .

Найменша кількість учасників брала участь в олімпіадах з інформаційних технологій - 76, економіки - 68, астрономії та екології по 37. Читати далі...