Завершено ІІ етап вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу

Похожее изображение Протягом 9-10 липня було визначенно потребу в підручниках для 1 класу відповідно до прогнозованої  кількості учнів на 2018/2019 н. р. та заповнені форми на базі ІТС “ДІСО”. 10 липня оформлення результатів замовлення підручників у паперовому вигляді та передано до відділу освіти паперового та електронного варіантів замовлення. Потреба в підручниках для 1 класу визначається відповідно до прогнозованої кількості учнів на 2018/2019 н. р. Заклади освіти, які вибрали підручники, що не пройшли конкурсний відбір, обирають і замовляють підручники інших авторів. Якщо підручник складається з двох частин, замовляється окремо кожна частина на прогнозований контингент учнів 1 класу в однаковій кількості.