Старий Новий рік, для учнів

На Великобурлуччині для дітлахів продовжуються веселі зимові розваги.  14 січня, коли в Україні за давньою традицією відзначають Старий Новий рік, для учнів закладів загальної середньої освіти району у КЗ «Вільхуватський ліцей» організували святковий захід. На театралізовану виставу «Три богатирі», яку для своїх однолітків підготували ліцеїсти, запросили також школярів із Хатнянської та Міловської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., Рубленської філії КЗ "Приколотнянський ліцей", КЗ "Чорненський ліцей" та вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія».
Завітали на свято і голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, голова районної ради Олександра Жиліна та начальник відділу освіти РДА Ігор Фірсов. Вони привітали дітей з Новорічними святами, побажали їм бути здоровими, красивими і щасливими, добре навчатися, поважати батьків та вчителів, і щоб неодмінно збувалися всі їхні мрії. Керівники також вручили дипломи відділу освіти Великобурлуцької РДА переможцям районного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році, грамоти переможцям мовно-літературних конкурсів імені Тараса Шевченка та імені Петра Яцика. Дипломами районного відділу освіти відзначено і спортивну команду дівчаток Вільхуватського ліцею, яка у 2019 році посіла перше місце у змаганнях з баскетболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти району. Всі нагороджені також отримали солодощі.
Цього дня на присутніх у залі дітлахів чекав ще один подарунок від голови райдержадміністрації – розваги, веселі конкурси з призами від аніматорів з міста Харкова.