Фестиваль ораторського мистецтва

2 жовтня 2019 року у відділі освіти Великобурлуцької РДА відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)». У фестивалі взяли участь 7 учнів 10-11 класів з 5-ти закладів загальної середньої освіти району.

Оцінювалися здібності учнів володіти аудиторією, культура мовлення та красномовність, оригінальність тексту виступу, повнота розкриття теми та дотримання мовного регламенту (3 хвилини). За рішенням журі перше місце виборола учениця 11 класу КЗ «Червонохвильський ліцей» Карацюба Тетяна, яка візьме участь в обласному етапі фестивалю. Друге місце посіла одинадцятикласниця з Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного Борзенко Марія. Третє місце отримала учениця 11 класу Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Катасонова Альона та  учениця 10 класу КЗ «Григорівський ліцей» ім. Героя Радянського Союзу І.Г.Кисельова  Холод Олександра.