Триває літня оздоровча кампанія 2018

Картинки по запросу оздоровлення дітей 2018 У липні 2018 року ще 9 дітей з Великобурлуцького району було направлено до стаціонарних закладів відпочинку та  оздоровлення. До оздоровчих таборів «Сосновий» у Куп’янському районі, «Зелена гірка» у м. Зміїв, «Олімпія» у м. Балаклія, «Факел» у м. Бердянськ відбули діти пільгових категорій, серед них: відмінники навчання, діти з багатодітних родин та діти, які перебувають на диспансерному обліку. Путівки були надані Управлінням у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Наступного місяця за кошти районного бюджету оздоровити у таборі відпочинку «Молода гвардія» у м. Бердянськ планують 40 маленьких великобурлучан, зміна триватиме з 8 по 28 серпня. Ще 46 дітей району з 1 по 21 серпня відпочинуть у таборі «Сосновий» на Куп’янщині.

На даний час у відділі освіти районної державної адміністрації є в наявності путівки на третю зміну (серпень) до позаміських оздоровчих таборів: «Динамо» м. Львів та в санаторій «Курорт Березівські мінеральні води».

Бажаючим отримати путівки на оздоровлення дітей необхідно звернутися до відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації. Телефон для довідок 5-22-23.

Для направлення дітей до табору оздоровлення необхідно надати пакет обов’язкових документів:

• свідоцтво про народження дитини;
  •  ідентифікаційний код дитини;
  •  довідка з навчального закладу, про те, що дитина в 2018 році не оздоровлювалася за бюджетні кошти;
  •  документи підтверджуючі статус дитини, наприклад: довідка батька з воєнної частини про те, що він дійсно учасник АТО, або посвідчення багатодітної сім’ї, якщо дитина з багатодітної сім’ї, табель успішності, якщо дитина відмінник навчання  та ін.