Проект «Відкриті уроки футболу».

Картинки по запросу Проект «Відкриті уроки футболу».

Фестиваль з футболу в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Відкриті уроки футболу».

З метою розвитку та популяризації шкільного футболу у закладах загальної середньої освіти Великобурлуцького району  23 квітня 2018 року на базі Площанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області, проведено семінар та фестиваль з футболу в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Відкриті уроки футболу».

Під час відкриття фестивалю юних любителів футболу та здорового способу життя привітали  начальник Харківського обласного відділення (Філія) комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  Олена Миколаївна Кривенцова,  голова Великобурлуцької селищної ради Віктор Миколайович Терещенко, начальник відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації Ігор Васильович Фірсов.

Дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу» дає можливість популяризувати футбол, займатися іншими різноманітними формами спортивних занять за принципом «футбол для всіх» та є потужним виховним інструментом для попередження дитячих конфліктів і дитячої злочинності, сприяє вихованню патріотизму та цінностей здорового способу життя. Незалежно від рівня здібностей гри у футбол,  діти мали змогу  активно рухатися на свіжому повітрі,  отримали задоволення від гри.

В заході  взяли участь 219 дітей з  14  закладів освіти, 12 тренерів-волонтерів.

Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась різними іграми з елементами гри у футбол.

Опікувалися у квадратах дітьми не лише представник міліції, тренери - волонтери,   а й  діти-асистенти тренерів, які підбадьорювали учасників фестивалю.  Хорошого настрою під час футбольного свята додав музичний супровід.  Сприяла якісному проведенню цього заходу наявність футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, який надала Федерація футболу України. Кожен учень отримав футболку та диплом учасника фестивалю “Відкриті уроки футболу».

У нашій країні проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України і Федерації футболу України.

Організаторами ж дитячого футбольного свята у Великобурлуцькому районі  є Харківське обласне відділення (Філія) комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки  Харківської обласної державної адміністрації, Великобурлуцьке відділення поліції Вовчанського відділу поліції
ГУ НП в Харківській області, відділ освіти Великобурлуцької райдержадміністрації, адміністрація Площанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради, Великобурлуцька дитячо-юнацька спортивна школа.