Семінар керівників ШМО класних керівників ЗЗСО

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???µ???????°?? ?????????»???? ???????»"

14 листопада 2018 року проведено семінар-практикум для керівників ШМО класних керівників ЗЗСО району на тему: «Виховання учнів на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти Нової української школи».

Сєдихова І.В методист РМК відділу освіти довела до відома учасників основні вимоги щодо створення середовища в начальному закладі дружнього до дитини без приниження і образ.

В ході семінару практичний психолог Великобурлуцького ліцею Подус А.М. ознайомила присутніх з основними поняттями шкільного булінгу та технологіями реагування вчителів на булінг. Учасникам семінару запропоновані вправи «Дерево»и  та «Міфи і факти про боулінг».

Методист з психологічної служби  Пивоварова В.В. ознайомила учасників семінару з поняттям «протидії торгівлі людьми», масштабами явища, групами ризику, повноваженнями закладу освіти в системі надання комплексної допомоги дітям та альтернативними методами проведення занять, як «Діаграма Вена», «Поміч», «Підсилена лекція».