Мечниковські читання

15 травня 2019 року учні трьох ЗЗСО Великобурлуцького району взяли участь в Третіх мечниковських читаннях, які вже традиційно проводяться на базі музею «Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу», що створений у Дворічанському Центрі дитячої та юнацької творчості Учасниками зустрічі були представники науково-дослідницького інституту біології ХНУ імені В.Н.Каразіна, Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського (ХАІ), Харківського організаційно-методичного центру туризму. Під час заходу викладачі ВУЗів Харкова зустрілися з обдарованою молоддю Дворічанського, Куп’янського та Великобурлуцького районів.

В урочистій обстановці в присутності голови Дворічанської районної державної адміністрації Григоренко І.В. та голови Дворічанської районної ради Турбаби Г.Г. підбито підсумки регіонального турніру юних біологів, присвяченого 174-й річниці з дня народження І.І. Мечникова.

Команда району у складі учнів Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського Горні Сніжани (капітан команди), Катасонової Юлії; учнів КЗ «Григорівський ліцей» Холод Олександри, Довбиш Альони; учня КЗ «Федорівський ліцей» Азаренка Сергія посіли ІІІ місце серед команд учасників та нагороджені диплом ІІІ ступеня. Підготували учнів до участі в турнірі Сементинова Галина Григорівна - вчитель хімії та біології Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського та Чикір Іван Юрійович  вчитель хімії та біології КЗ «Григорівський ліцей» Великобурлуцької районної ради Харківської області.