Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою»

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µНа виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів (зі змінами), відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2016 року         № 75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою», закладами освіти району проводиться акція «За чисте довкілля» з благоустрою, підтримання санітарного та естетичного стану  на власних, закріплених та прилеглих територіях. В рамках акції планується провести прибирання 23,4 га територій, висадити 150 кущів, 145 дерев, упорядкувати 1115 кв. м газонів та квітників, прибрати 20 братських могил та меморіальних комплексів, упорядкувати 15 дитячих майданчиків та 10 парків.

Під час проведення 13 квітня 2019 року дня благоустрою територій населених пунктів Великобурлуцького району було залучено 1089 особи, з них 802 – учнівська молодь. Було прибрано 15,2 га територій, ліквідовано 7 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено 21 м. куб. побутових відходів, висаджено 66 дерев, 37 кущів, упорядковано 562 м. кв. газонів та квітників.

Випадки травмування учнівської молоді, педагогічних працівників та інших працівників закладів освіти, під час проведення акції «За чисте довкілля» та суботника, відсутні.