Засідання РМО вчителів географії

29.03. 2018 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії.

Порядок денний

1. Стан і шляхи підвищення якості навчання географії в 9 класі  в загальноосвітніх навчальних закладах.   З аналізом ознайомила   вчитель Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Луценко Я.О.

2. Підсумки  проведення   ІІІ( обласного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад. з географії та економіки. Аналіз роботи з обдарованими дітьми.

Методист Кравченко Н.І.

3. Впровадження експериментального інтегрованого курсу « Природничі науки» для учнів 10-11 класів.  Ефективна географічна освіта  (з виступу методиста центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «ХАНО» Саввича О.М.)

Керівник РМО Харківський Ю.М.

Засідання вчителів Інформатики

28 Березеня

доповідачі

І

1. Аналіз роботи із обдарованими дітьми. (Олімпіади, МАН, турніри).

Кравченко Н.І.

Методист відділу освіти

Науково-практичний блок

ІІ