Першість району з настільного тенісу серед шкіл

15 лютого на базі спортивного залу Великобурлуцької школи пройшла першість району з настільного тенісу серед збірних команд закладів освіти району.

В змаганнях прийняло участь 15 команд, змагання пройшли за Олімпійською системою до двох поразок з визначенням всіх місць та складались з трьох партій до 11 очків.

Кожну команду представляла команда у складі двох юнаків та однієї дівчини, юнаки змагались по першій та другій ракетці окремо, дівчатка відповідно окремо між собою.

По першій ракетці перше місце серед 16 учасників посів Денис Харін, учень школи с.Рублене (вчитель фізичної культури Микола Серебряков), друге місце посів Артем Торчило, учень школи с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко), третє місце посів Ігор Лисяк, учень школи с.Шипувате (вчитель фізичної культури Валерій Голуб).

По другій ракетці перше місце виборов Владислав Василенко, учень НВК с.Червона Хвиля (вчитель фізичної культури Сергій Ліщина), друге місце посів Дмитро Борисов учень школи с.Рублене (вчитель фізичної культури Микола Серебряков), третє місце посів Віталій Андрушкевич, учень учень школи с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко).

Серед 16 дівчаток перше місце посіла Сніжанна Стрекалова вихованка НВК с.Глилиця перша (вчитель фізичної культури Куліш Неля), друге місце посіла Юлія Чумаченко, учениця школи с.Плоске (вчитель фізичної культури Павло Орлов), третє місце займає Катерина Хон, учениця школи с.Шипувате (вчитель фізичної культури Валерій Голуб).

В загальнокомандному заліку перше місце посідає збірна команда школи с.Рублене у складі Дениса Харіна, Дмитра Борисова, Дар’ї Рикової (вчитель фізичної культури Микола Серебряков), друге місце займає команда НВК с.Гнилиця перша у складі Станислава Рябченка, Івана Пристенського та Сніжанни Стрекалової (вчитель фізичної культури Неля Куліш), третє місце займають вихованці школи с.Шипувате у складі Ігоря Лисяка, Руслана Чернова, Катерини Хон (вчитель фізичної культури Валерій Голуб).

На підведенні підсумків змагань, в особистому заліку учасники нагородженні дипломами та медалями, в командному заліку команди відзначені кубками відділу освіти райдержадміністрації.

Р.Зоренко