Семінар з кращих практик запобігання злочинів, що здійснюються неповнолітніми особами

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???µ???????°??"

22 листопада методист з психологічної служби районного відділу освіти Валентина Пивоварова, директор Великобурлуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віта Шишкова, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Людмила Лисицька, ювенальний інспектор сектору привенції патрульної поліції Великобурлуцького відділу поліції Вовчанського відділення поліції ГУМП в Харківській області Володимир Сіренко  взяли участь в обласному семінарі: «Освітлення кращих практик запобігання злочинам, що здійснюються неповнолітніми особами, з метою реалізації заходів Стратегічних напрямів забезпечення публічної безпеки і порядку на території Харківської області на 2018-2019 роки».

Даний захід був організований Харківським Регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Заняття проводили радник -тренер з питань незалежного врядування, кадрової політики КМЄС Алета Вебер - представник Німеччини, Томаш Завада – офіцер поліції Польщі, Вішніца Трайчевські – офіцер поліції Хорватії, Вернер Педерсен  координатор регіонального представництва КМЄС – офіцер поліції Данії.