Першість з волейболу серед дівчат ЗЗСО

6 березня на базі спортивного залу Підсереднянської школи пройшла першість з волейболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

Змагання розпочались святковим привітанням всіх учасниць змагань, Руслан Зоренко побажав присутнім дівчаткам легкого навчання, випускницям вдалого написання ЗНО та вдалого вступу до вишів ну і звісно перемоги.

В змаганнях прийняло участь шість команд, команди були розділені на дві підгрупи по три команди, в підгрупах ігри пройшли за коловою системою та складались з трьох партій до 15 очків. В наступному етапі змагань, вихід до фінальної частини команди розігрували скрестно, тобто, команда переможець з однієї підгрупи зустрічається з командою яка посіла друге місце в іншій підгрупі.

Жеребом до першої підгрупи потрапили збірні команди дівчаток з Катеринівської та Шипуватської шкіл і Андріївського ліцею. З двома перемогам з першого місця в даній підгрупі вийшла команда Андріївського ліцею (2:1 Катеринівська школа, 2:0 Шипуватська школа), з другим показником далі проходила команда дівчаток Катеринівської школи (1:2 Андріївський ліцей, 2:1 Шипуватська школа).

В іншій підгрупі боротьбу за вихід до півфінальної частини змагань вели такі команди, це Підсереднянська та Приколотнянська школи і Вільхуватський ліцей. З першого місця проходить команда Приколотнянської школи (1:2 Підсереднянська школа та 2:0 Вільхуватський ліцей), таким чином вони набирають чотири очки. З другого місця з трьома балами в другий етап змагань проходить команда дівчаток Вільхуватського ліцею.

Таким чином в другому етапі змагань, в скрестних іграх, вихід до фіналу розігрували такі пари, це пара ліцеїв Анріївський та Вільхуватський, зустріч закінчується з рахунком 2:0 (15:7; 15:11) на користь дівчаток з Андріївського ліцею. В іншій парі зустрілись команди Приколотнянської та Катеринівської шкіл, з рахунком 2:0 (15:8; 15:10) перемогу здобуває Приколотнянська школа.

Зазнавши поразок в другому етапі змагань, в боротьбу за розіграш 3-4 місця вступили команди Вільхуватського ліцею та Катеринівської школи, з явною перевагою з рахунком 2:0 (15:4; 15:7) перемагають дівчатка Вільхуватського ліцею.

В фінальній ігрі, в розіграші 1-2 місця зустрілись команди Андріївського ліцею та Приколотнянської школи, в боротьбі з рахунком 2:0 (15:12; 15:13) перемогу отримують дівчатка з Андріївського ліцею.

Підсумкова таблиця виглядає таким чином, перше місце посідає команда дівчаток Андріївського ліцею (вчитель фізичної культури Віктор Михайлович Шестопалов), кращим гравцем в команді визнано Олену Єлісєєву. Друге місце посіла команда дівчаток з Приколотнянської школи (вчитель фізичної культури Леонід Григорович Шелест), кращим гравцем в команді визнана Емілія Лапчинська. Третє місце посідають дівчата з Вільхуватського ліцею (вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін), кращим гравцем в команді визнано Дар’я Пролагаєва. Продемонстрував добрий волейбол, четверте місце посіли зовсім юні дівчатка з Катеринівської школи, та в них все попереду.

Бажаємо нашим дівчаткам подальших як життєвих так і спортивних перемог.