Першість району з шахів серед шкіл

15 лютого на базі Великобурлуцького ЦДЮТ пройшла першість району з шахів серед збірних команд закладів освіти району.

В змаганнях прийняло участь 10 команд, змагання пройшли за коловою системою.

Кожну команду представляла команда у складі двох юнаків та однієї дівчини, юнаки змагались по першій та другій дошці окремо, дівчатка відповідно окремо між собою.

По першій дошці перше місце серед 11 учасників посів Богдан Бут, учень школи смт.Приколотне (вчитель фізичної культури Леонід Шелест), друге місце посів Владислав Гнедик, учень школи с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко), третє місце посів Максим Євдокімов, учень школи смт.В.Бурлук (вчитель Микола Ворошило).

По другій дошці перше місце виборов Конжо Конжо, учень НВК с.Червона Хвиля (вчитель фізичної культури Сергій Ліщина), друге місце посів Ілля Романов, учень школи смт.В.Бурлук (вчитель фізичної культури Микола Ворошило), третє місце посів Владислав Криничанський, учень Великобуролуцького ліцею (вчитель фізичної культури Анатолій Ситник).       Серед 11 дівчаток перше місце виборола Антоніна Ходяча, учениця Великобурлуцького ліцею (вчитель фізичної культури Анатолій Ситник), друге місце займає Олена Чеха, учениця школи смт.В.Бурлук (вчитель фізичної культури Микола Ворошилов), третє місце посідає Людмила Малаш, учениця школи с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко).

В загальнокомандному заліку перше місце посідає збірна команда школи с.Підсереднє у складі Владислава Гнедика, Іллі Керімова, Людмили Малаш (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко), друге місце займає команда Великобурлуцького ліцею у складі Юрія Білецького, Владислава Криничанського та Антоніни Ходячої (вчитель фізичної культури Анатолій Ситник), третє місце займають вихованці школи смт.В.Бурлук (вчитель фізичної культури Микола Ворошило).

На підведенні підсумків змагань, в особистому заліку учасники нагородженні дипломами та медалями, в командному заліку команди відзначені кубками відділу освіти райдержадміністрації.

Р.Зоренко