Тетянин день у Підсереднянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Ігор Коваленко привітав з Тетяниним днем учнів Підсереднянської школиНа святковий захід, що відбувся у Тетянин день у Підсереднянській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, завітали керівники району.

Тетянин день - релігійне і народне свято, яке припадає на 25 січня згідно з григоріанським календарем. Здавна Святу Тетяну вважають покровителькою студентів та працівників навчальних закладів. Також у цей день всі жінки, які названі ім’ям Тетяна, відзначають день ангела.

Зі словами привітання до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко. Він побажав маленьким і дорослим Тетянам міцного здоров’я, щасливих та радісних днів, а усім школярикам, які незабаром стануть студентами, - успіхів у навчанні, яскравих вражень, особистих перемог та реалізації мрій.

До святкових поздоровлень приєдналися також заступник голови райдержадміністрації Тетяна Нестайко та начальник відділу освіти РДА Ігор Фірсов.

У день свята на усіх Тетян очікував ще й приємний сюрприз – вони отримали від голови РДА подарунки.