ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Регіональний волейбольний турнір серед ветеранів спорту

В грудні місяці 2018 року ветерани м.Вовчанськ, люб’язно запросили ветеранів спорту (40+) великобурлуччини на волейбольний турнір, збірна команда ветеранів з задоволенням прийняла запрошення. На таке запрошення не можна було не відповісти, не кожного разу приходиться пограти в такому прекрасному багатофункціональному спортивному комплексі, який був збудований в м.Вовчанськ в 2017 році. Отримавши задоволення від змагань, по дорозі назад наші ветерани вирішили організувати матч відповідь.

         І ось роблячи жест доброзичливості, наші спортивні ветерани організовують спортивний захід у відповідь.

3 березня в спортивному залі КЗ «Великобурлуцький ліцей» пройшов регіональний волейбольний турнір серед ветеранів спорту (40+) приурочений 76-й річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників.

В турнірі прийняли участь чотири команди, господарі «Бурлук» та «Сокіл» смт.В.Бурлук і дві команди гостей «Струмок» та «Здоров’є» м.Вовчанськ.

Турнір розпочався урочистим шикуванням всіх команд, змагання відкрив Руслан Зоренко, який привітав всіх присутніх з святом волейболу та побажав волейбольної перемоги. Слово привітання передається найстаршому волейболісту в цей день серед гравців команд бурлучан, одному з ініціаторів даних змагань Юрію Нестайко. Він побажав всім спортивного довголіття, миру, успіхів в житті та спортивних перемог, не обійшов стороною словами подяки Юрія Петровича Склярова, керівника ТОВ «Комсомольське», який люб’язно допоміг в організації та проведенні даного волейбольного спортивного свята, в бік якого пролунали гучні оплески від учасників.

Від урочистостей до змагань, за умовами змагань ігри пройшли за коловою системою, та складались з трьох партій (дві до 25 та  одна до 15).

Протягом ігрового дня було зіграно шість зустрічей, які складались з 14 партій.

Жереб в першій зустрічі звів команди «Сокіл» та «Бурлук» смт.В.Бурлук. Протягом трьох партій на майданчику царила боротьба, на майданчику зійшлись дві рівні команди, та на фінальний ривок більше сил виявилось у команди ветеранів «Сокіл» 2:1 (25:22; 19:25; 15:7) на їх користь. В другій зустрічі на майданчику зустрілись гості, це команди «Струмок» та «Здоров’є» з м.Вовчанськ. Перемогу з рахунком 2:0 (25:17; 25:23) на свою користь святкували гравці команди «Струмок». В наступній зустрічі з вже розігрітою, в попередній зустрічі, командою «Струмок» силами вийшла помірятись команда ветеранів «Бурлук». І як не намагались ветерани команди «Бурлук» переломити хід гри на свою користь, в цей день везіння було на боці гостей з м.Вовчанськ 2:0 (25:15; 25:18) на їх користь. На майданчику команда «Сокіл» смт.В.Бурлук та «Здоров’є» м.Вовчанськ, дві зовсім різні команди, як за віком так і стилем гри. Якщо в команді «Сокіл» середній вік команди становив на день змагань 42 роки, а найстаршому гравцю 56 років, то в команді «Здоров’є» середній вік команди 59, а найстаршому гравцю команди 64 роки, відповідний і результат 2:0 (25:14; 25:10) на користь більш молодої команди «Сокіл». В передостанній зустрічі ігрового дня зійшлись команди «Бурлук» смт.В.Бурлук та «Здоров’є» м.Вовчанськ, несподіванок не трапилось, виклавшись по максиму в попередній зустрічі, гравці команди «Здоров’є» не змогли протистояти натиску команди «Бурлук», які отримують свої чергові переможні три бали, та заносять в свою скарбничку перемогу 2:0 (25:12; 25:18). Остання гра туру, випадково стала і фінальною, на майданчику дві команди, у яких однакові шанси стати переможцем, та волейбольному богу видніше, отже зустрічаються команди «Сокіл» смт.В.Бурлук та «Струмок» м.Вовчанськ. Вболівальники та присутні в залі отримали не аби яке задоволення від даної зустрічі, зійшлись дві рівні за рівнем команди, протягом трьох партій на майданчику вирувала волейбольна «жара», жодна не збиралась віддавати перемогу супернику, та воно і зрозуміло, на кону стояло перше місце. Спортивне везіння, в цей день, було на боці гостей. В першій зустрічі перемога 25:23 на боці «Соколу», в другій 25:22 на боці «Струмка». Третя вирішальна партія виявилась найцікавішою, до середини зустрічі, лідерство переходило від однієї команди до іншої, при рахунку 8:6 зміна площадок, лідирує команда «Струмок». Зміна майданчиків зіграла в бік команди «Сокіл», який підряд здобуває відразу декілька балів. Рахунок 13:9 на користь «Соколу», перемога вже практично в руках. Та з цим були не згодні їх суперники гравці команди «Струмок», які знаходять в собі сили організувати та провести підряд декілька результативних атак, і змінюють рахунок зустрічі до 14:13 на свою користь. Та на цьому зустріч не закінчилась, лише при рахунку 15:14, вирішальний розіграш робить команда «Струмок», чим і виборює перемогу, 2:1 на свою користь. Ось такий собі закон гостинності продемонстрували команди господарі «Сокіл» та «Бурлук».

Урочисте підведення підсумків, шикування команд, нагородження. Перше місце з трьома перемогами та вісьмома набраними очками посідає команда «Струмок» м.Вовчанськ, друге місце з двома перемогами та шістью очками посідають ветерани команди «Сокіл» смт.В.Бурлук, третє місце за командою «Бурлук» смт.В.Бурлук, в активі яких чотири очки. І почесне четверте місце за командою «Здоров’є» м.Вовчанськ. Команди відзначені кубками та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації. Нагородження це приємна частина кожного спортивного заходу, та головне для кожного учасника, що свято волейболу в цей день вдалось.

Р.Зоренко« повернутися до списку новин