Захист науково-дослідницьких робіт І етапу МАН

13 грудня 2019 року у відділі освіти Великобурлуцької РДА відбувся захист науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Свої науково-дослідницькі роботи презентували  учні з чотирьох закладів загальної середньої освіти району: Пащенко Ангеліна (учениця 8 класу Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного), Микуліна Євгенія (учениця 9 класу Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Холод Олександра (учениця 10 класу КЗ «Григорівський ліцей ім. Героя Радянського Союзу І.Г.Кисельова), Семеренська Анастасія (учениця 10 класу Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського).

Учнями були представлені роботи у наукових відділеннях: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство; історія; хімія та біологія. За результатами кількох етапів (заочне оцінювання робіт, написання контрольної роботи з базової дисципліни, та, власне, захист) журі І етапу визначило переможцем роботу Семеренської Анастасії «Історія селища Приколотного й Приколотнянського олійноекстракційного заводу». Учениця візьме участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту.

Грамоту переможцю та подяки всім учасникам вручила методист Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Рижкова Ірина Олександрівна, яка була присутня під час захисту науково-дослідницьких робіт.