Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти

30.05.2018 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району. На нараді були розглянуті такі питання:

Про особливості формування освітніх програм закладів загальної середньої освіти  на 2018/2019 навчальний рік.

Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Організація і проведення літніх мовних таборів на базі закладів загальної середньої освіти.

Про оновлені навчальні програми для учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти

Освітні програми закладів освіти І ступеня.

Про стан реалізації освітніх проектів  у І півріччі 2018 року.

Про результати участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та турнірах
у 2017/2018 навчальному році.

Про підготовку і організацію оздоровлення та відпочинку дітей та молоді улітку 2018 року.

Щодо ефективності обміну інформацією електронними засобами зв’язку.

Створення безпечних умов для учасників освітнього процесу під час проведення заходів  з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти.

Психологічні аспекти  роботи з дітьми пільгових та соціально незахищених категорій в закладах освіти району.