Міжнародний день захисту дітей

Картинки по запросу день захисту дітей

Щорічно 1 червня у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, у який для малечі влаштовуються різні розважальні заходи, серед їхнього числа: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

Цього дня у парковій зоні Великого Бурлука відбулося свято «Дитинство – чисте джерело», на яке запросили дітей із усіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Разом із батьками, бабусями та дідусями на цей захід також прийшли й малюки.

Із Днем захисту дітей та початком найулюбленішої пори – літа маленьких великобурлучан привітали голова районної державної адміністрації Віктор Слиш, голова районної ради Олександра Жиліна, народний депутат України Дмитро Шенцев та Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко.

За задумом організаторів святкові заходи проходили у різних тематичних зонах – містечках. На танцювальному майданчику у «Містечку талантів» облаштували головну сцену, з якої свої виступи присутнім дарували юні солісти та дитячі творчі колективи районного Будинку культури. У містечку «Будь здоровим і сильним» на спортивному майданчику зі штучним покриттям проходив дитячий турнір з міні-футболу. Юні спортсмени також змагалися у перетягуванні канату, шашках, майстерному водінню картів, швидкісному катанню на роликах та велосипедах.

Веселого настрою на святі додавали різноманітні безкоштовні атракціони. Діти залюбки каталися на надувних гірках, стрибали на батутах, бавилися з веселими аніматорами, ласували солодкою ватою. У містечку «Казкових майстрів» на них чекав конкурс малюнків на асфальті та майстер-класи з декоративної творчості.

Працівники районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Харківській області організували для дітлахів виставку технічного обладнання бойового розрахунку пожежно-рятувальної служби. Також рятувальники нагадали школярам правила безпечної поведінки під час літніх канікул на водоймах, правила пожежної безпеки в побуті та на природі.

І діти і дорослі отримали від свята чудовий настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.