Обдарована молодь району

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???»?????????°???? ??????Про результати участі команд ЗЗСО району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  у 2018/2019 навчальному році та ІІ (обласному) етапі конкурсу захисту наукових  робіт МАН.

З метою підтримки та розвитку обдарованої учнівської молоді, районний методичний кабінет здійснював організаційно-методичний супровід участі команд закладів загальної середньої освіти району в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році , сформувано команди учасників ІІІ(обласного) етапу олімпіад із навчальних предметів. Керівниками команд, відповідальними за збереження життя і здоров’я учнів, були проведені інструктажі з членами команд з правил дорожнього руху, з питань запобігання всіх видів дитячого травматизму, безпечної поведінки у транспорті та громадських місцях.

Команда у складі 45 учнів із 10 закладів загальної середньої освіти нашого району взяла участь у ІІІ  (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  із 14 навчальних предметів.

На основі спільних рішень оргкомітетів та журі ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів,   переможцями визнано 3-х учнів закладів загальної середньої освіти району.

Горні Сніжана

Приколотнянська ЗОШ І-ІІІ ст..

10кл

Російська мова

114 балів

ІІм

Терещенко Анастасія

КЗ «Великобурлуцький ліцей»

8кл

82 бали

ІІ м

Лиска Владислав

Григорівський

ліцей

11кл

трудовенавчання (технічні )

97 балів

ІІІм.

Протягом 2018/2019 навчального року продовжено роботу щодо залучення учнів до науково-дослідницької діяльності.   серед загальноосвітніх навчальних закладів району  проводився І ( районний ) етап   Конкурсу  за напрямами:

- Екології та аграрних наук;

- Наук про Землю

- Літературознавства,фольклористика та мистецтвознавства;

- Історії.

На розгляд журі конкурсу-захисту було подано 8 науково-дослідницьких робіт із Андріївського ліцею, Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ст.-2 роботи ., Григорівського ліцею-дві роботи, Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. , Великобурлуцького ліцею.

Найбільш якісну підготовку та  високу результативність наукових досліджень за  підсумками І (районного) етапу конкурсу-захисту,   відповідно  до рішення журі, показали учні КЗ «Андріївський ліцей» (науковий керівник Дігтяренко Є.К., учитель географії та історії, кваліфікаційна  категорія «спеціаліст І категорії»).

Направлено для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії України команду у складі:

Науки про Землю  (секція геологія, геохімія та мінералогія):

Єлисєєва Олена Сергіївна, учениця 11 класу КЗ «Андріївський ліцей» Великобурлуцької районної ради  (науковий керівник Дігтяренко Євгеній Костянтинович, вчитель першої категорії).

За підсумками журі ІІ етапу учениця зайняла І-е місце

Методист Кравченко Н.І.