ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про підсумки моніторингового дослідження

/Files/images/novosti/Zno-1.jpgПро підсумки  моніторингового дослідження  якості освіти в умовах модернізації освітнього простору  у  Великобурлуцькому районі  у 2018-2019 н.р.

    Інструктивно-методичні матеріали моніторингового дослідження якості освіти в умовах модернізації освітнього простору  у закладах загальної середньої освіти   Великобурлуцького  району  одержано   у грудні   2018 року.

Районним  координатором дослідження призначено: Кравченко Наталію Іванівну,методиста РМК.

 До складу вибірки респондентів увійшли педагогічні колективи  Вільхуватського ліцею, Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст.   Моніторингові дослідження  проводилися із  14 січня по 08 квітня 2019 року.

До участі в моніторингу в цих закладах освіти залучалися їх керівники, а також учителі 1-х, 4-х, 11-х класів, учні 4-х, 8-х, 9-х, 11-х класів , батьки учнів 1-х класів. всього :356 респондентів.

Дослідження ефективності реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти передбачало проведення в закладах освіти

опитування заступників директорів ЗЗСО з початкової освіти, учителів 1-х, 4-х класів, батьків учнів 1-х класів у режимі on-line;  анкетування вчителів та учнів 11-х класів у режимі on-line.

У межах опитування заступників директорів ЗЗСО з початкової освіти, учителів 1-х, 4-х класів, батьків учнів 1-х класів у режимі on-line вивчалися такі питання:

-ставлення заступників директорів ЗЗСО з початкової освіти, учителів 1-х, 4-х класів, батьків учнів 1-х класів до реформ в освіті;

-обізнаність учителів 1-х, 4-х класів у питаннях реформування освітньої галузі;

-реалізація основних засад Концепції Нової української школи в 1-х класах ЗЗСО.

Тестування у 4-х та 8-х класах (36 респондентів та 33 відповідно) здійснювалося з метою вимірювання рівня сформованості учнівської компетентності з читання, математики та природничих дисциплін в паперовому варіанті за зразками завдань PIRLS, TIMSS (4 класи), PISA (8 класи).

В 11-х класах тестування проводиться в режимі on-line за завданнями зовнішнього незалежного оцінювання з двох навчальних предметів: 

1) української мови та літератури ( 20 респондентів)  2) історії України (12респондентів) математики (8 респондентів).

Результати оцінювання показників діяльності ЗЗСО вносилися до статистичної форми, розміщеної на платформі Google, за посиланням  відповідальними особами.

Методист відділу освіти Кравченко Н.І,

08.04.2019« повернутися до списку новин