Про підсумки моніторингового дослідження

/Files/images/novosti/Zno-1.jpgПро підсумки  моніторингового дослідження  якості освіти в умовах модернізації освітнього простору  у  Великобурлуцькому районі  у 2018-2019 н.р.

Інструктивно-методичні матеріали моніторингового дослідження якості освіти в умовах модернізації освітнього простору  у закладах загальної середньої освіти   Великобурлуцького  району  одержано   у грудні   2018 року.

Районним  координатором дослідження призначено: Кравченко Наталію Іванівну,методиста РМК.

До складу вибірки респондентів увійшли педагогічні колективи  Вільхуватського ліцею, Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст.   Моніторингові дослідження  проводилися із  14 січня по 08 квітня 2019 року.

До участі в моніторингу в цих закладах освіти залучалися їх керівники, а також учителі 1-х, 4-х, 11-х класів, учні 4-х, 8-х, 9-х, 11-х класів , батьки учнів 1-х класів. всього :356 респондентів.

Дослідження ефективності реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти передбачало проведення в закладах освіти

опитування заступників директорів ЗЗСО з початкової освіти, учителів 1-х, 4-х класів, батьків учнів 1-х класів у режимі on-line;  анкетування вчителів та учнів 11-х класів у режимі on-line.

У межах опитування заступників директорів ЗЗСО з початкової освіти, учителів 1-х, 4-х класів, батьків учнів 1-х класів у режимі on-line вивчалися такі питання:

-ставлення заступників директорів ЗЗСО з початкової освіти, учителів 1-х, 4-х класів, батьків учнів 1-х класів до реформ в освіті;

-обізнаність учителів 1-х, 4-х класів у питаннях реформування освітньої галузі;

-реалізація основних засад Концепції Нової української школи в 1-х класах ЗЗСО.

Тестування у 4-х та 8-х класах (36 респондентів та 33 відповідно) здійснювалося з метою вимірювання рівня сформованості учнівської компетентності з читання, математики та природничих дисциплін в паперовому варіанті за зразками завдань PIRLS, TIMSS (4 класи), PISA (8 класи).

В 11-х класах тестування проводиться в режимі on-line за завданнями зовнішнього незалежного оцінювання з двох навчальних предметів:

1) української мови та літератури ( 20 респондентів)  2) історії України (12респондентів) математики (8 респондентів).

Результати оцінювання показників діяльності ЗЗСО вносилися до статистичної форми, розміщеної на платформі Google, за посиланням  відповідальними особами.

Методист відділу освіти Кравченко Н.І,