ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Оголошено конкурси на посади

Картинки по запросу оголошено конкурс на посадуІнформаційне повідомлення

Згідно з рішенням районної ради від 19.12.2018 № 824-VII «Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району» (додається) 20 грудня 2018 року  оголошено конкурси на посади:  Ознайомитись з умовами конкурсу

- директора Хатнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області;

- директора Міловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області;

- директора Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області;

- директора Гниличанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області;

- директора Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів         імені Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного Великобурлуцької районної ради Харківської області.

Оголошення про проведення конкурсів розміщено на офіційному             веб-сайті районної ради у розділі «Анонси та оголошення».

Відповідно до пункту 5.3.4 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради     від 16 листопада 2018 року № 794-VII прошу невідкладно оприлюднити оголошення про проведення конкурсів на офіційному веб-сайті відділу освіти районної державної адміністрації.

Відповідно до пунктів 5.4.3 та 5.4.6. вищезазначеного Положення прошу подати до районної ради по три кандидатури для включення до складу кожної конкурсної комісії від представників громадського обєднання керівників закладів освіти району не пізніше семи робочих днів після отримання цього повідомлення. 

Зазначену інформацію необхідно надіслати на електронних та паперових носіях за адресами: vbrr2006@ukr.net та 62602, смт Великий Бурлук вул. Центральна,9.

 « повернутися до списку новин