«Міс Великобурлуччини - 2019»

22 березня у Підсереднянському сільському Будинку культури відбувся районний конкурс «Міс Великобурлуччини - 2019». Організували та провели цьогорічний конкурс відділ освіти райдержадміністрації за підтримки сектору культури та туризму РДА в рамках районної програми «Молодь Великобурлуччини на 2016-2020 р.р.».

За право носити корону найчарівнішої великобурлучанки змагалися п’ять конкурсанток: Тетяна Карацюба - учениця Червонохвильського ліцею, Вікторія Кравченко та Дар’я Прологаєва – учениці Вільхуватського ліцею, Ангеліна Пащенко – учениця Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Анна Молодоженова – учениця Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Для урочистого привітання на сцену були запрошені голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко та Підсереднянський сільський голова Микола Шевченко, які побажали учасницям чудового настрою, впевненості у власних силах та перемоги.

За умовами конкурсної програми претендентки повинні були продемонструвати глядачам і журі свої вміння гідно поводитися на сцені, презентувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, при цьому залишатися взірцями привабливості й вишуканості.

Красуні в першому конкурсі «Візитка» підготували відеоролики та презентації, де креативно представили себе, розповіли про свої захоплення та мрії.

В наступному інтелектуальному конкурсі глядачі побачили таланти конкурсанток: винахідливість, обізнаність, логічне мислення.

Надзвичайно цікаво пройшов конкурс «Світ наших захоплень», у якому кожна учасниця продемонструвала свою родзинку. Тетяна Карацюба перевтілилася в образ легендарної Роксолани, Ангеліна Пащенко виконала красиву українську пісню. Сонет Шекспіра «Вільний час» англійською та українською мовами (у авторському віршованому перекладі) продекламувала Вікторія Кравченко. Запальний танець «Український флеш-моб» представила Дар’я Прологаєва. Бурхливі оплески та шквал емоцій у глядацької аудиторії викликав східний танець Анни Молодоженової, яка представляла Підсереднянський сільський Будинок культури.

У конкурсі «Рідна мова, рідне слово» дівчата, декламуючи в національному українському одязі вірші Тараса Шевченка, продемонстрували найміцніший, найбагатший духовний зв'язок, що з’єднує минулі і прийдешні покоління в одну націю, в одне велике історичне ціле.

В заключному дефіле «Зірки Голівуду» всі учасниці, як істинні голлівудські акторки, вийшли на сцену у вишуканих вечірніх сукнях та продемонстрували власний сценічний образ. Попри хвилювання абсолютно всі справились чудово.

Як у будь-якому конкурсі краси переможниця може бути лише одна, але всі інші учасниці також отримали власний титул.

За рішенням компетентного журі конкурсу, яке очолював перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Шестопалов, символом краси та таланту Великобурлуччини в 2019 році визнано Анну Молодоженову.

Титул «Міс Чарівність» отримала Дар’я Прологаєва, «Міс Обдарованість» - Ангеліна Пащенко, «Міс Грація» - Вікторія Кравченко, «Міс глядацьких симпатій» стала Тетяна Карацюба. Всі учасниці конкурсу були нагороджені цінними подарунки, а переможниця отримала подарунок від спонсора, приватного підприємця Руслана Усенка.