6 вересня 2019 року КЗ «Великобурлуцький ІРЦ» розпочав роботу

6 вересня 2019 року КЗ «Великобурлуцький ІРЦ» розпочав роботу у новому, спеціально реконструйованому приміщенні (частина адміністративної будівлі відділу освіти), яке пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм. Реконструкція проведена з дотриманням вимог архітектурної доступності та інклюзивності середовища: побудований пандус, облаштована туалетна кімната для осіб, які пересуваються на візках, фасадна вивіска та таблички на кабінетах продубльовані шрифтом Брайля, відсутні пороги тощо.

ІРЦ покликаний реалізовувати право дітей на освіту за місцем проживання та забезпечити рівний доступ до отримання якісних освітніх послуг, адже одним із головних завдань діяльності центру є супровід інклюзивної освіти.

У святковому заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради, сільські та селищні голови, громадськість.