Заходи до Дня св. Валентина

День святого Валентина, який щорічно відзначають 14 лютого, не оминув і наш район. На базі Комунального закладу "Приколотнянський ліцей" спільно з учнями Комунального закладу "Федорівський ліцей" та Підсереднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  було організовано захід присвячений «Дню усіх закоханих». На свято завітали: Коваленко Ігор Миколайович голова Великобурлуцької районної державної адміністрації, Жиліна Олександра Федорівна голова Великобурлуцької районної ради, Фірсов Ігор Васильович начальник відділу освіти та гості.

Перед початком концерту були відзначені кращі учні закладів загальної середньої освіти, які були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Для усіх запрошених була підготовлена спільна  концертна програма.

За підтримки голови райдержадміністрації на учнів чекав, ще один подарунок  розваги та веселі конкурси від аніматорів «Наукове шоу та ігри».