Освітній процес здійснюється в дистанційному режимі

Матеріали для підтримки дистанційного навчання в умовах карантину ...На засіданні Кабінету Міністрів України 11 березня 2020 року було прийнято постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Відповідно до зазначеного рішення Уряду, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів упередження ризиків зараження цією хворобою, в закладах загальної середньої освіти Великобурлуцького району з 12 березня до 3 квітня 2020 року встановлено карантин.  На виконання  наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19», наказу відділу освіти від 12.03.2020 року № 49 «Про запровадження карантину в закладах освіти району»,  наказів ЗЗСО «Про роботу закладів освіти у період карантину» запроваджено гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників закладів освіти, посилено охоронний режим закладів по збереженню приміщень закладів освіти, майна, стабільного та безперебійного режиму роботи систем опалення, функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій.

Передбачено  інші особливості роботи закладів, а саме:

- забезпечено виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, гострих респіраторних інфекцій, шляхом дотримання санітарно-гігієнічних режимів у приміщеннях закладів освіти;

- організовано інформування здобувачів освіти та працівників закладів щодо заходів запобігання поширенню хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайтах закладів;

- розроблено заходи щодо виконання навчальних планів закладів з використанням Інтернет-ресурсів.

Отже, освітній процес здійснюється в дистанційному режимі, педагогічними працівниками створені та виконуються індивідуальні плани самоосвіти.

На сьогодні карантинний режим в Україні подовжено до 24 квітня, посилено заходи безпеки. Дієвість цих заходів залежить від кожного з нас, в тому числі і від батьків, які відповідають за життя і здоров’я своїх дітей. Звертаємося до вас, шановні батьки. Пам’ятайте, що карантин – це не канікули. Навчальний процес не припиняється. Заклади освіти запроваджують онлайн уроки, а телеканали транслюють підготовку до ЗНО. Контролюйте виконання учнями завдань, наданих учителями, а ще не дозволяйте дітям без потреби виходити на вулицю, гуляти в компаніях. До покращення епідемічної ситуації в нашій країні не дозволяйте їм користуватися дитячими та спортивними майданчиками, розташованими у парках і скверах, та на прибудинкових територіях. Будьмо обережними в своїх діях у період карантину, і будемо здоровими.