Представники району взяли участь у тренінгу з кращих практик

протидії домашнього насильству

06.02.2020 року працівниками ювенальної превенції Головного управління в Харківській області  разом з представниками Консультативної місії Європейського союзу, з метою сприяння обміну знаннями та досвідом серед працівників правоохоронних органів, місцевих органів влади, інших відповідних служб та організацій, кожен з яких стикається з проблемою домашнього насильства у той чи інший спосіб, починаючи з профілактики та закінчуючи імплементацією нового національного законодавства, організовано та проведено тренінг в м. Чугуїв Харківської області.

На ньому обговорювалися питання попередження та боротьби з насильством: правові, психологічні та практичні аспекти, проводилися інтерактивні дискусії, заняття з протидії домашньому насильству та обговорювалися стратегії розвитку ювенальної юстиції.

Поліцейським з Румунії, юристом із Німеччини були проведені інтерактивні лекції щодо захисту прав дітей.

У вищезазначеному заході взяли участь представники Великобурлуцького району: Ольга Мальцева – в. о. начальника служби у справах дітей Великобурлуцької районної державної адміністрації, Віта Шишкова – директор РЦСССДМ, Валентина Пивоварова – методист психологічної служби відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації, Володимир Баранов – інспектор ЮПСППП Великобурлуцького ВП старший лейтенант поліції, Олександр Білінський – ДОПСППП Великобурлуцького ВП лейтенант поліції, Сергій Лобанов – поліцейський ГРПП Великобурлуцького ВП капітан поліції, Лариса Мартемьянова – головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради.