ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна Спартакіада з волейболу серед жінок

?????»?µ???±???»26 квітня на базі спортивних залів школи вищої олімпійської підготовки в м.Харків, пройшла обласна Спартакіада з волейболу серед жінок.

         В змаганнях прийняло участь вісім команд, за жеребом команди були розділені на дві підгрупи по чотири команди, в підгрупах ігри складались з трьох партій до 15 очків. Переможці з підгруп розіграють між собою 1-2 місце, а команди які посядуть другі місця в підгрупах, розіграють між собою 3-4 місце.

         Отже, до першої підгрупи потрапили команди Близнюківського, Сахновщанського, Кегичівського районів та м.Люботин. З трьома перемогами над своїми суперниками з першого місця до фінальної частини змагань проходить команда Близнюківського району, з другого місця поступившись лише лідеру проходить команда Сахновщанського району.

         До другої підгрупи потрапили команди Дворічанського, Чугуївського, Борівського та Великобурлуцького районів. З першого місця з трьома перемогами виходила команда Дворічанського району, з другого місця з двома перемогами виходила команда Чугуївського району. В останній зустрічі наша команда зустрічалась з командою Борівського району, яку в важкій боротьбі подолали з рахунком 2:1, чим вибороли 5 місце.

         В фінальній частині команда Дворічанського району з рахунком 2:0 долає команду Близнюківського району, а команда Чугуївського району з рахунком 2:0 долає команду Сахновщанського району.

         Результат нажаль не дуже радісний для нашої команди, та це і зрозуміло. Цього річ відразу четверо дівчаток вливались в команду і дебютували на волейбольних змаганнях такого рівня, в свою чергу сильніші гравці, які є лідерами в команді, в силу життєвих обставин не змогли бути присутніми на змаганнях.

         Та все ж наші дівчатка змогли знайти в собі сили і внесли в скарбничку нашого району чергові залікові бали, вітаємо їх з даним результатом і бажаємо покращити його на наступний рік.

         До складу команди увійшли Андрущенко Тетяна (с.Катеринівка), Федоренко Катя, Шевченко Тайя (с.Андріївка), Довбиш Альона (с.Григорівка), Пролагаєва Дар’я, Кравченко Вікторія, Міщенко Ареадна (Вільхуватський ліцей), Лапчинська Емілія (Приколотнянська школа).

 

Р.Зоренко« повернутися до списку новин