ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Першість району з мініфутболу серед юнаків

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????????????±???»25 квітня на майданчику зі штучним покриттям в смт.Приколотне пройшла першість з мініфутболу серед юнаків 2005 р.н. та молодших закладів загальної середньої освіти Великобулуцького району.

В змаганнях прийняло участь вісім команд закладів освіти Великобурлуцького району: Приколотнянська, Шипуватська, Підсереднянська школи та Вільхуватський, Андріївський, Чернянський, Червонохвильський ліцеї і КЗ «Великобурлуцький ліцей». Команди жеребом були розділені на дві підгрупи по чотири команди, в підгрупах ігри проходили за коловою системою та складались з двох таймів по 8 хвилин. За результатами ігор в підгрупах, команди які посядуть перші місця розіграють між собою 1-2 місце, а команди які посядуть другі місця розіграють між собою відповідно 3- 4 місце.

До першої підгрупи потрапили такі команди, це Андріївський та Червонохвильський ліцеї, Шипуватська та Підсереднянська школи. По завершенні ігор в даній підгрупі з однаковою кількістю набраних очків, по 6 очків, було відразу в трьох команд. В силу вступав наступний показник – кількість виграних зустрічей, в рої команд він також однаковий, за третім показником – кількість забитих та пропущених, в команди Андріївського ліцею (10 забитих, 4 пропущених) плюс 6 голів, в команди Підсереднянської школи (11 забитих та 5 пропущених), в команди Шипуватської школи (7 забитих та 8 пропущених) вона таким чином стає третьою в даній підгрупі. Визначити переможця вдалось за особистою зустріччю, де команда Андріївського ліцею здобула перемогу 4:0 над командою Підсереднянської школи. Таким чином, в даній підгрупі перше місце посідає команда Андріївського ліцею, яка і буде змагатись в фінальній частині за 1-2 місце, а юнаки команди Підсереднянської школи будуть розігрувати 3-4 місце.

До другої підгрупи потрапили команди Вільхуватського та Чернянського ліцеїв, Приколотнянської школи та КЗ «Великобурлуцький ліцей». З першого місця з трьома перемогами в своєму резерві виходить команда юнаків Приколотнянської школи, яка здобуває перемоги 4:0 над командою КЗ «Великобурлуцький ліцей» та Вільхуватського ліцею, та громить команду Чернянського ліцею з рахунком 11:0. З другого місця з двома перемогами 2:1 над командою Вільхуватського ліцею та 8:0 над командою Чернянського ліцею, виходить команда КЗ «Великобурлуцький ліцей».

В фінальній частині змагань, в розіграші за 3-4 місце зійшлись команди юнаків Підсереднянської школи та КЗ «Великобурлуцький ліцей», з повним розгромом 7:2 перемогу одержують юнаки команди Підсереднянськолї школи.

В завершальному матчі змагань, розіграші 1-2 місця зустрічались команди Приколотнянської школи та Андріївського ліцею. Не зважаючи на втому, адже кожна команда вже перед цією грою зіграла по три зустрічі, продемонструвала не аби яку майстерність в мініфутболі, жодна з команд не збиралась дарувати своєму супернику легку перемогу. Гра йшла на рівних протягом двох періодів, на перерву команди йдуть з рахунком 1:1, лише на останній хвилині другого тайму гравцям Приколотнянської школи вдалось забити переможного м’яча, фінальний свисток арбітра фіксує рахунок 2:1 на їх користь.

Урочисте підведення підсумків змагань, кубок та диплом за перше місце отримує команда юнаків Приколотнянської школи, друге місце посідають юнаки Андріївського ліцею, і замикають трійку призерів юнаки Підсереднянської школи.