ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна Спартакіада з шашок

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°??????20 квітня на базі шахово – шашочного клубу «Вундеркінд» м.Харків, пройшла обласна Спартакіада з шашок серед районів та міст обласного значення.

         Кожен район представляла команда у складі трьох учасників (перша дошка – чоловіки, друга дошка – юнак не старший 16 років, третя дошка - дівчата).

         В цей день в змаганнях прийняло участь 12 команд, змагання пройшли за швейцарською системою та складались з п’яти турів з лімітом часу кожному гравцю на партію 10 хвилин, змагання були командні, переможець визначався за більшою кількістю набраних очків всіма учасниками команди.

         Зігравши п’ять турів гравці нашої команди набрали 15 очків, що дало змогу посісти п’яте місце. В особистому заліку Михайло Аліпов (житель смт.Приколотне), з п’яти партій виграв чотири, Анна Кошель (жителька с.Сірий Яр) зіграла три зустрічі в нічию, а Владислав Гнедик (с.Підсереднє) виграв дві зустрічі. В трьох команд, які претендували на 3-5 місце, була однакова кількість набраних командних балів, однаковий показник серед чоловіків, юнаків, а ось серед дівчат в нашій команді був найгірший показник, що змістило нас на п’яте місце.

         П’яте місце, це також добрий результат, кожен з гравців приклав максимум зусиль для здобуття, як омога кращого результату. Вітаємо їх з виступом, бути п’ятими серед 12 команд області це також добрий результат.

 

Р.Зоренко« повернутися до списку новин