Впровадження програми "Нова українська школа" у Великобурлуцькому районі

Картинки по запросу Нова українська школа Протягом березня - червня  2018 року у районі проходила підготовка вчителів до роботи у рамках впровадження програми "Нова українська школа". Тренінги проводили тренери-педагоги, які здійснюють підготовку педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи.
Під час роботи учасники мали змогу проаналізувати основні напрями роботи в районі щодо розвитку професійної компетентності з питань організації роботи в умовах підготовки до впровадження з 1 вересня 2018 року нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
Переосмислення соціальної і професійної місії вчителя Нової української школи актуалізує необхідність підготовки фахівців, адаптованих до сучасних соціално-культурних умов, здатних творчо працювати, приймаючи нестандартні рішення в ситуаціях ринкової конкуренції, уникаючи стрео типізації і шаблонів, засвоювати нові професійні ролі і функції, забезпечувати випереджувальність розвитку країни, реалізовувати освітні проекти національного масштабу, витримувати конкуренцію на європейському і світовому ринку освітніх послуг тощо. Нове завдання педагога — надихати й дарувати позитив. Сучасне навчання — через реальну діяльність, а не за малюнками та лекціями.  Завдання тренерів Нової української школи: дати можливість кожному вчителю відчути. Не розказати, не показати, а відчути на собі, що може бути краще, інакше.