Триває літня оздоровча кампанія 2018

Похожее изображение Щасливі діти – щасливі батьки. Щаслива родина – щаслива країна! Свіже повітря, річка, сонячні ванни, здорове харчування, конкурси та розваги - саме на це можуть розраховувати діти, які 1 серпня відбувають до оздоровчого табору «Сосновий» на Куп’янщині.  Табір розташований у затишному куточку, в оточенні соснового лісу, на березі мальовничої річки Старий Оскіл.   В цьому таборі створені гарні умови для дітлахів: п’ятиразове харчування, насичена культурно-розважальна програма. З дітьми працюють вихователі, які мають професійний досвід і вміють організувати незабутній відпочинок».  Для малечі задоволення, а для батьків - суттєва допомога, оскільки в  таборі діти відпочиватимуть безкоштовно.

Путівки до оздоровчого табору були придбані для 46 дітей району за рахунок коштів районного бюджету. Путівки отримали:

- 34 дітей –сироти та позбавлені батьківського піклування,

- 10 дітей з багатодітних сімей,

- 1 дитина, батько якої приймав участь в АТО,

- 1 дитина батьків -  працівників агропромислового виробництва.

Цікаво, з користю для здоров’я провести час перед новим навчальним роком – саме така мета літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Відновлення сил дітей, поліпшення стану їх  здоров’я залишається важливим, пріоритетним напрямком діяльності Великобурлуцької районної державної адміністрації Великобурлуцької районної ради та  районного Відділу освіти.

Тож побажаємо нашим дітям гарного відпочинку: ласкавого сонця, приємних вражень, щирих  спілкувань та змістовного дозвілля.