ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна Спартакіада «Козацькі розваги»

Картинки по запросу козацькі розваги Відповідно плану фізкультурно – оздоровчих та спортивно – масових заходів КУ Харківської області «Спорт для всіх» на 2018 рік, згідно плану проведення Всеукраїнських заходів, в рамках проведення обласної Спартакіади серед команд районів та міст обласного значення, 26 червня на стадіоні м.Валки, пройшли обласні змагання «Козацькі розваги».

         Відповідно до регламенту змагань, кожну команду представляла делегація у складі трьох чоловік, два «козаки» та тренера команди. В даних змаганнях прийняло участь 13 команд від районів та міст обласного значення.

         Змагання розпочались урочистим шикуванням всіх команд, учасники приймали привітання від першого заступника голови Валківської райдержадміністрації Наталії Миколаївни Осадчої та голови Валківської районної ради Віталія Петровича Онощі, для всіх учасників Валківщина підготувала маленькі сувеніри, а на завершення на честь всіх учасників. пролунали спортивні «оди» від місцевого аматора, лунає державний гімн, змагання відкрито. Отже урочистості позаду, мандатну комісію та жеребкування проведено, по переду головне - змагання.

В програму змагань входили чотири види. Першим видом який випробував «козаків» на силу була вправа «Козацька засіка». Потрібно було колоду 4 метри завдовжки, в якій близько 200 кг., перенести на відстань 10 метрів, при цьому здолавши чотири різновисокі перешкоди. Дана вправа була найскладнішою для нашої команди, адже, минулого року Ярослав Стаднік, саме на даній вправі отримав травму та вибув зі змагань. Зі спортивним страхом, наша команда у складі Віктора Швеця та Ярослава Стадніка, не гонучись за результатом, потихенько виконує вправу і в результаті показує четвертий результат, старт зроблено. Другим випробуванням для учасників, була «Колода». Звичайна штанга, вагою. 70 кг., її потрібно було кожному учаснику команди за півтори хвилини підійняти над головою від землі, максимальну кількість раз, два учасника виконують вправу паралельно. В.Швець виконав дану вправу 15 разів, а Я.Стаднік 11 раз. З даним результатом в даній вправі наша команда стає четвертою, а по підгрупі серед районів першою. Майже не відпочивши, на спортсменів вже чекає третя вправа «Чумаки». На відрізку 10 метрів на лінії «старт» стоять вісім мішків з піском вагою по 50 кг., на «фініші» стоїть віз, потрібно як омога швидше перенести всі мішки на віз. В даній вправі команда нашого району посідає четверте місце. І останнє випробування, вже всі учасники виснажені, адже кожна вправа проходить з максимальним фізичним навантаженням та ще й з виконанням на час, для цього необхідно не а би яку фізичну підготовку, а часу на відпочинок майже не має. Отже, останнє випробування «Козацька вдача» - перетягування канату команда на команду. Дана вправа є коньком нашої команди, адже, сумарна вага наших спортсменів близько 260 кг., чим вони і скористались, і впевнено перемагають всіх своїх суперників, та здобувають в даній вправі перше місце.

Змагання завершено, доки суддівська колегія підбиває підсумки, у спортсменів є час на перепочинок. Всі учасники запрошуються на шикування, підведення загальнокомандних заліків, всі учасники в очікуванні. Нагородження розпочинається з нижчого місця. Отже, третіми в даному силовому марафоні по нашій групі, стають «козаки» Чугуївського району, які набирають десять очків, на другу сходинку запрошується команда Великобурлуцького району, яка також набрала десять очків та за кількість перших місць ми їх обійшли. І першими в командному заліку стає команда Сахновщанського району, яка обійшла попередні команди на одне очко, вона набирає дев’ять очків.

Команду нашого району на даних змаганнях представляли Ярослав Стаднік та Віктор Швець, жителі смт.Великий Бурлук, вітаємо наших «козаків» з призовим другим місцем та бажаємо в подальшому здобути ще не одну перемогу на змаганнях такого рівня.

Р.Зоренко« повернутися до списку новин