ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Суперкубок

Картинки по запросу суперкубок по футболу Традиційно в день святкування дня Конституції України, на стадіоні «Колос» смт.Великий Бурлук, проводиться Суперкубок Великобурлуцького району з футболу.

В даному кубку приймали участь команди, переможець Чемпіонату Великобурлуцького району сезону 2017 року «Пальміра» с.Просянка та переможець Кубку району «Золотий колос» сезону 2017 року команда смт.Приколотне.

Дві команди вже розігрівшись були готовими вступити в боротьбу за «Суперкубок», в свою чергу вболівальники, а їх цього дня на стадіоні було чимало, з нетерпінням чекали на свисток головного арбітра на початок гри.

Вихід команд на футбольний майданчик, привітання команд, розграш, свисток арбітра, матч розпочато. Протягом двох таймів на полі вирували футбольні пристрасті, які бувало переростали в грубість, що в свою чергу не проходило по за очі арбітра матчу, який карав гравців жовтими картками. Вболівальники не даремно чекали на дану зустріч, лише протягом першого тайму вони вже побачили три забитих м’ячі, перший тайм закінчується з рахунком 2:1 на користь «Пальміри». В другому таймі пристрасті на полі лише збільшились, про що свідчать чотири жовтих картки та дві червоні, команди догравали по десять чоловік, кожна з команд забила по три м’ячі, і команді смт.Приколотне, можна сказати не вистачило декількох хвилин до зрівняння рахунку, а бо ж. забитого пенальті, якого вони нажаль не реалізували, та це футбол. Лунає фінальний свисток судді матчу, з рахунком 5:4 перемогу одержує команда «Пальміра» с.Просянка.

На урочистому шикуванні команд, гравці переможці команди «Пільміра» нагороджені комплектом медалей та перехідним кубком, а команда смт.Приколотне комплектом срібних медалей.