У Великобурлуцькому районі успішно реалізовано проекти GIZ

4 червня, Великобурлуцький район з робочим візитом відвідали представники  федеральної компанії “Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ“ проектний менеджер Рене фон Прондзінскі та координатор проекту Валерія Зоц, а також заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління освіти і науки Володимир Ігнатьєв.

Метою їх візиту стало підбиття підсумків реалізації на Великобурлуччині трьох важливих проектів соціального напрямку, які здійснено у 2017-2018 роках в рамках Угоди про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в одному з пректів брала участь Великобурлуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області.

У 2017 році для Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою GIZ було придбано шкільні меблі на суму понад 600 тис. грн. У цьому закладі було встановлено сучасні зручні шкільні парти та стільці, замінено частину класних дошок, придбано столи та стільці в учительську кімнату, а також меблі для шкільної їдальні. А вже у 2018 році в школі відповідно до проекту GIZ було завершено капітальний ремонт системи водопостачання, водовідведення та приміщень санітарних вузлів. Загальна сума проекту  склала майже 1,5 млн грн.

Почесні гості разом із головою районної державної адміністрації Віктором  Слишом та головою районної ради Олександрою Жиліною побували у Великобурлуцькій школі, ознайомилися з їх роботою та матеріально-технічною базою, оглянули приміщення, у яких проводився  ремонт,  а також поспілкувалися з представниками трудових колективів.

Керівники району висловили слова вдячності представникам GIZ за підтримку, надану Великобурлуцькій громаді. У відповідь пан Прондзінські висловив задоволення результатами співпраці з представниками районних органів виконавчої влади та  освітянами.