Підвищення кваліфікації учителів початкових класів

Картинки по запросу глобус і книги28 жовтня 2019 року розпочалася робота з підвищення кваліфікації учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які у 2020/2021 та у 2021/2022 навчальних роках будуть навчати учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти. Із зазначеною категорією працівників впродовж тижня будуть працювати підготовлені  тренери–педагоги: Мітлевич І.В., вчитель КЗ «Великобурлуцький ліцей», Паніна М.І., вчитель Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Давиденко Л.М., методист РМК відділу освіти. Заняття будуть проводитися  в активній тренінговій формі з використанням сучасних інтерактивних технологій, де вчителі початкових класів освоюватимуть сучасні технології і методи роботи, які ґрунтуються на засадах педагогіки партнерства, бо саме вони мають стати агентами змін та підготувати дітей до майбутнього, де важливі компетенції, навички спілкування, творче мислення.