ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір з пляжного волейболу

Картинки по запросу Турнір з пляжного волейболу На майданчику для пляжного волейболу, що знаходиться на стадіоні «Колос» смт.Великий Бурлук, відбувся турнір з пляжного волейболу серед бажаючих жителів району, присвячений відзначенню Дня Конституції України. В змаганнях прийняли участь одинадцять команд, змагання пройшли за олімпійською системою до двох поразок з визначенням всіх місць, зустріч проходила до 15 очків.

         Кожна з команд продемонструвала свій максимум, кожен гравець викладався на всі сто та не завжди все виходило як хотілось, адже не кожному комфортно грати під палаючим сонцем та ще й з не аби яким вітром, та від цього зустрічі були лише цікавішими.

         Прийнявши заявки від команд та провівши жеребкування, лунає свисток судді, змагання розпочато. Від гри до гри, кожна з команд зіграла по дві зустрічі, на даному етапі змагань до четвірки команд фіналісток без поразок дійшли дві команди, це команда «Маяк» смт.В.Бурлук у складі Максима Костюкова та Олександра Сіренка, які жеребом потрапили без гри до другого етапу змагань, а потім здолали команду «Україна» та «Ветеран», та з аналогічною ситуацією команда «Повер» смт.Великий Бурлук, у складі Коваленко Анни та Долі Наталі, які здолали спочатку команду «ХПП» а потім команду «Салтів».

         З однією поразкою, не маючи більше можливостей на помилку, до четвірки до стикових ігор доходять також команди «Ветеран» смт.Великий Бурлук, у складі Олександра Лисяка та Руслана Зоренка, які до даного етапу отримали поразку від команди «Маяк» та згодом здолали команди «Заміст» та «ХПП». Також в боротьбу за вихід до фіналу з однією поразкою підійшла команда «України» смт.Великий Бурлук у складі Павла Посохова та Олександра Воловика, які зазнавши поразки в другому етапі змагань від лідерів команди «Маяк», долають на своєму шляху команду «Брат» а потім «Салтів».

         Півфінальні зустрічі, в першій парі зустрічаються команди «Маяк» та «Україна», як і першого разу, впевнену перемогу отримують гравці команди «Маяк» 15:6. В іншій зустрічі Зустрілись команди «Повер» та «Ветеран», та в команді «Ветеран» один з гравців не зміг продовжити змагання, а за правилами пляжного волейболу заміни відсутні, через що команда «Повер» отримує технічну перемогу 15:0.

         В зустрічі за 3-4 місце повинні були зійтись команди «Україна» та «Ветеран» та через неповний склад останньої команди, технічну перемогу отримують гравці «України».

         В розіграші 1-2 місця зустрілись команди «Маяк» та «Повер», гра двох команд виявилась доволі цікавою, обидві команди були гідні фіналу, вболівальники з задоволенням спостерігали за грою двох команд. Фінальний свисток судді фіксує рахунок 15:8 на користь команди «Маяк».

На урочистому підведенні підсумків команди переможці нагородженні цінними подарунками та дипломами відділу освіти райдержадміністрації.

Р.ЗОРЕНКО« повернутися до списку новин