ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір з шашок

Похожее изображение В рамках відзначення Дня конституції України, 28 червня на базі Великобурлуцької ДЮСШ пройшов турнір з шашок. В змаганнях мали змогу прийняти участь всі жителі району. Змагання проходили за коловою системою, кожен гравець зіграв з кожним, зустрічі складались з двох партій, переможець визначався за сумою набраних очків в усіх партіях.

         Змагання розпочались привітанням від Руслана Зоренка, який побажав всім економічного процвітання, мирного неба над головою та нових спортивних перемог.

         З добрими словами учасники розпочали боротьбу за медалі. По завершенні останнього туру з максимальним відривом на перше місце виходить Михайло Аліпов, житель смт.Приколотне. На друге місце, записавши до свого активу чотири перемоги, одну нічию та три поразки, виходить Олександр Самородов, житель смт.Великий Бурлук. Замикаю трійку призерів Микола Фоменко, житель смт.Приколотне.

         Цього разу Михайло Аліпов, повернув собі титул чемпіона району з шашок який він втратив на минулих змаганнях.

         На підведенні підсумків змагань, переможці отримали медалі та дипломи від відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації.

 

Р.Зоренко« повернутися до списку новин