ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна Спартакіада з гирьового спорту

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ26 травня на базі будинку культури м.Дергачі, згідно з єдиним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Харківської області пройшла обласна Спартакіада з гирьового спорту серед районів та міст обласного значення.

         Відповідно до умов змагань кожен район представляла команда у складі семи чоловік. В змаганнях прийняло участь серед районів та міст по другій групі дев’ять команд. Учасники виконували вправу довгий цикл, двома гирями по 24 кг. з лімітом часу на вправу 10 хв.

         Нажаль наша команда виступала у неповному складі, через свою несерйозність нас підвели дівчата, а відповідно змагатись за призові місця ми вже не могли, хоча кожен приклав максимум зусиль, а би продемонструвати свій сильніший результат. Так, виступаючи у ваговій категорії до 63 кг., з особистою вагою 60 кг, Анатолій Літвіненко (смт.В.Бурлук) виконав вправу 10 разів, чим перевершив свій особистий рекорд, в даній ваговій категорії він посів 4 місце. В даній ваговій категорії в гирьовому спорті дебютував Владислав Бреславський, з особистою вагою 61 кг., він виконав вправу 5 разів, і посів 5 місце (смт.В.Бурлук). У ваговій категорії до 95 кг. наш район представляв Сергій Мальцев (смт.В.Бурлук). з особистою вагою 91 кг. він виконав вправу 20 раз, чим виборов собі 4 місце. У ваговій категорії більше 95 кг. в нашій команді відразу виступало 2 чоловіка, це Ярослав Стаднік (смт.В.Бурлук), який з особистою вагою 170 кг. виконав вправу 24 рази і з даним результатом він посів 2 місце. Другий наш учасник Михайло Демченко (с.Шипувате), також виступаючи в даній ваговій категорії, з особистою вагою 104 кг., дебютував у гирьовому спорті у виконання даної вправи з результатом 23 рази, і виборює 3 місце.

         В загальнокомандному заліку команда нашого району посіла 6 місце, перше місце команда Близнюківського району, друге місце команда Малонадилівської ОТГ, третє місце за командою Двурічанського району.

         Вітаємо наших спортсменів з даним результатом та бажаємо їм в наступний раз покращити результат та здобуття нових спортивних перемог.

 

Р.Зоренко

 « повернутися до списку новин