Першість району з футболу серед шкіл

25 травня на футбольному майданчику с.Шипувате, пройшла першість з футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

В змаганнях прийняло участь п’ять команд від закладів загальної середньої  Великобурлуцького району, це Шипуватська, Приколотнянська, Гниличанська, Підсереднянська школи та Андріївський ліцей. Як не прикро, та щороку чисельність учасників даних змагань зменшується, через зменшення чисельності дітей в школах.

Команди були розділені на дві підгрупи, переможці підгруп розіграють між собою 1-2 місце, а команди які посядуть другі місця в підгрупах розіграють відповідно 3-4 місце.

В першій підгрупі боротьбу за вихід до фінальної частини змагань вели команди Підсереднянської, Приколотнянської та Гниличаснської шкіл. Відразу, хочеться відмітить вчителя фізичної культури Гниличанської школи Сергія Григоровича Трофимченка, який не зважаючи на чисельність учнів в школі, а їх трішки більше сорока дітей, зібрав команду аби представити навчальний заклад в даних змаганнях. На рівні з хлопцями в команді виступали і дівчатка, в підгрупі вони посіли 3 місце. Боротьбу за перше місце в підгрупі з однаковими показниками вели команди Підсереднянської та Приколотнянської шкіл, які між собою зіграли в нічию 1:1, а команду Гниличанської школи перемогли з рахунком 3:0. Вихід до фінальної частини вони розіграли в серії пенальті, де з рахунком 5:4 перемогу отримує команда Підсереднянської школи.

В іншій підгрупі ігри пройшли між командами КЗ «Андріївського ліцею», Шипуватської школи та гостей змагань КЗ «Великобурлуцький ліцей», які виступали поза конкурсом. Команда КЗ «Андріївського ліцею» з командою КЗ «Великобурлуцький ліцей» грає в нічию 1:1, та здобуває перемогу 2:0 над командою Шипуватської школи.

Зігравши відбіркові ігри в підгрупах, в боротьбу за розіграш 3-4 місця вступили команди Шипуватської та Приколотнянської шкіл, не зважаючи на рівень команд, а він значно різнився. Команда Приколотнянської школи була значно сильніша за своїх опонентів, та все ж значно молодші юнаки команди Шипуватської школи, знайшли в собі сили і гідно вистояли в грі, зігравши в нічию. Гра завершилась пробиванням серії пенальті, кожна команда пробила по 8 ударів, де більш влучними були гравці команди Шипуватської школи, і з рахунком 5:4 перемогу здобувають шипуватці.

В розіграші за 1-2 місця зійшлись команди Підсереднянської школи та КЗ «Андріївський ліцей», явно сильнішими були юнаки команди Підсереднянської школи, які з рахунком 3:0 отримують перемогу.

Таким чином перше місце першості з футболу серед закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району займає команда юнаків Підсереднянської школи, кращим гравцем в команді став Владислав Гнедик (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко), друге місце посідає команда КЗ «Андріївський ліцей», кращим гравцем в команді визнано Максима Оленюка (вчитель фізичної культури Євген Костянтинович Дігтяренко), третє місце займає команда Шипуватської школи (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб).

Команди переможниці нагороджені кубками та дипломами, а кращі гравці дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

Р.Зоренко