ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна спартакіада серед депутатів

На базі дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ» пройшов другий (обласний) етап VIІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад.

Змагання відкривав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який подякував учасникам за те, що в котрий раз вони знайшли в собі сили та енергію зустрітися на спортивних майданчиках та підтвердити, що трудові колективи області самореалізуються не тільки у своїй фаховій діяльності, а й у різних видах спорту. взяв участь в урочистому відкритті змагань та побажав учасникам перемог.

Понад двадцять збірних команд районних рад області, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад взяли участь у спартакіаді. Вони змагались в п’яти видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та мініфутболу.

Головним завданням спартакіади, зазначають організатори, є залучення депутатів у сіх рівнів до занять фізичної культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров’я, розвитку найбільш популярних та масових видів спорту, а також поширення здорового способу життя.

За його словами, у цьогорічній спартакіаді беруть участь понад 300 депутатів усіх рівнів.

Переможці даного етапу спартакіади поїдуть відстоювати звання кращих з кращих, на всеукраїнському рівні представляючи Харківщину.

            Кожен район представляла команда у складі 22 чоловік: 9 чоловік у волейболі, 7 чоловік в мініфутболі, 2 учасника в настільному тенісі (1 чоловік і 1 жінка), 2 учасника в шашках (1 чоловік і 1 жінка) та 2 учасника в шахах (1 чоловік і 1 жінка).

         Збірна команда нашого району, яка приймала участь в змаганнях з волейболу, вдало долає своїх суперників по підгрупі та проходить до півфіналу. Де за вихід до фінальної частини зустрілась з командою Зміївського району, яка є неодноразовим переможцем у волейболі на даних змаганнях. Наша команда приклала максимум зусиль для здобуття перемоги саме в цій зустрічі, адже так близько до медалей, ще ніколи не наближались, перемога і ось вона довго чеканна мить перемоги. Та не все так просто, з такими намірами на гру виходили і наші суперники, гідна гра і гідний результат, трішки не вистачило сил нашій команді, нажаль 1:2 поразка. Вибувши з розіграшу золотих медалей, Великобурлучани зустрічались з командою депутатського корпусу Харківського району, в якої знову зазнають поразки 1:2. Доречі, команда Зміївського району у волейболі посіла 1 місце, команда Первомайського району зайняла 2 місце. Харкіський район відповідно 3 місце.

         Команда в мініфутболі не змогли виступити на досить вдалому рівні як волейболісти, вони не змогли подолати відбірко вий груповий етап, в підгрупі зіграли одну зустріч в нічию та зазнали одну поразку. У змаганнях з мініфутболу «золото» отримали депутати Золочівського району, «срібло» – Харківського району, «бронзу» – місто Ізюм.

  • Покращити показники команди вдалось жінкам нашої команди. Так, виступаючи в змаганнях з настільного тенісу Олена Андрущенко, яка представляла депутатський корпус Катеринівської сільської ради, посіла друге місце серед жінок.

За підсумками змагань з шашок, представниця депутатського корпусу Новоолександрівської сільської ради Наталія Маренич посіла 3 місце.

За результатами змагань обласної спартакіади, в загальнокомандному заліку найсильнішими виявилися команди депутатів Харківського та Шевченківського районів (однакова кількість очків), ІІ місце дісталося Зміївському району, а ІІІ місце виборола команда Дергачівського району.

            Команда депутатського корпусу Великобурлуцького району посіла 6 місце, що є досить добрим результатом.

 

         Р.Зоренко.

 « повернутися до списку новин