ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласна спартакіада серед державних службовців

18 травня на базі дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ» відбулася обласна Спартакіада з видів спорту серед державних службовців.

Змагання пройшли у п’яти видах спорту – волейболі, футзалі, а також настільному тенісі, шахах та шашках, де визначали переможців окремо серед жінок та чоловіків.

«Сьогодні Управління у справах молоді та спорту зайняло перше місце серед держслужбовців Харківщини. Ми підтримуємо спортивну форму, та своїм прикладом надаємо усім натхнення для занять фізичною культурою і спортом, щоб бути модними, спортивними та красивими», - зазначив Віталій Кириленко.

Приємно відзначити участь представників Великобурлуччини в даних змаганнях, які увійшли до складу збірних команд Департаменту освіти та науки і Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

У складі Департаменту освіти та науки, з шести чоловік команди, п’ять чоловік були представники нашого району, у змаганнях з волейболу дана команда посіла перше місце, до її складу увійшли такі державні службовці: Ігор Фірсов, Борис Горбушин, Олег Сіренко, Андрій Чемакін, Віталій Кривошеєв.

В змаганнях з волейболу Управління у справах молоді та спорту ХОДА, представляв ще один наш земляк Руслан Зоренко, який у складі даної команди в волейболі посів друге місце. А в загальнокомандному заліку, з усіх видів спорту посів перше місце.

За підсумками Спартакіади головний кубок та перше місце дісталося Управлінню у справах молоді та спорту. Друге місце у загальнокомандному заліку виборов Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Третє місце дісталося Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Переможців та призерів змагань нагородив начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко.

За підсумками Спартакіади, буде сформована збірна команда Харківської області, яка у вересні цього року прийме участь у фінальному етапі Всеукраїнської Спартакіади з видів спорту серед державних службовців.

 

 

Р.Зоренко« повернутися до списку новин