ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Волейбольний турнір серед ветеранів спорту

17 лютого на базі спортивного залу КЗ «Великобурлуцький ліцей» пройшов волейбольний турнір серед ветеранів спорту (35 років та старші), присвячений річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників.

         В змаганнях прийняло участь п’ять команд, це «Сокіл» та «Бурлук» дві столичні команди, с.Хатнє, с.Григорівка та з с.Гнилиця (організована на базі двох Гнилиць).

         Турнір пройшов за коловою системою, та складались з трьох сетів до 15 очків (за домовленістю представників команд партія закінчувалась, за умови коли одна з команд набирає 15 балів).

         Протягом спортивного дня було зіграно 10 ігор, а бо 24 партії. В цей день жодна партія не закінчилась без бою, в кожній зустрічі ветерани спорту демонстрували не а би яку волейбольну майстерність, як то кажуть «..є ще порох в порохівниці..».

         В цей день, всіх присутніх, своєю грою порадували гравці команди з с.Хатнє, які спромоглись не тільки здобути бойову перемогу 2:1 над командою з с.Гнилиця, а ще й навіть забрати один бал в лідера змагань команди «Сокіл», зігравши з ними 1:2. Не зважаючи на результативність в своїх іграх, доброго «прочухана» своїм суперникам в кожній партії робили гравці команди с.Гнилиця, нажаль, їм не хватало ігрової практики.

         Протягом ігрового дня, потихеньку, від зустрічі до зустрічі, набирали чергові бали гравці команд «Сокіл», які здобувши чотири перемоги (2:1 «Бурлук», 2:1 с.Хатнє, 2:0 с.Гнилиця та 2:0 с.Григорівка), вносять до своєї скарбнички десять балів, а відповідно і посідають перше місце в турнірі. Друге місце, з трьома перемогами та однією поразкою (2:0 с.Гнилиця та с.Хатнє, 2:1 с.Григорівка, 1:2 «Сокіл») з дев’ятьма балами посідає команда ветеранів «Бурлук» смт.В.Бурлук. Своєю впевненою грою, виборює третє місце, команда ветеранів з с.Григорівка, яка спромоглась набрати сім балів, здобувши дві перемоги (2:0 над командами з с.Хатнє та с.Гнилиця) і зігравши 1:2 з командою «Бурлук».

         На підведенні підсумків змагань, команди були нагородженні цінними подарунками та дипломами від відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 

Р.Зоренко.« повернутися до списку новин