ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір з футзалу серед ветеранів спорту

16 лютого в смт.Шевченкове, пройшов регіональний турнір з фут залу серед ветеранів спорту (35+), присвячений пам’яті Ю.К.Апазіді.

         Юрій Костянтинович Апазиді, почесний громадянин Шевченківщини, він був засновника підприємницького руху Шевченківщини, приклав не мало зусиль і фінансів для створення футбольної команди району для участі в обласних змаганнях.

         До змагань були запрошені чотири команди Шевченківського, Дворічанського, Великобурлуцького районів та Чкалівського ОТГ. Ігри проходили за коловою системою, з лімітом часу 2 тайми по 10 хвилин.

         Змагання організовував та проводив КЗ «Спорт для всіх» Шевченківського району під егідою голови Шевченківської районної державної адміністрації.

         Змагання розпочались зі слів привітання урочистим словом Валерій Анатолійовича Приходько голови Шевченківської районної державної адміністрації, який привітав всіх присутніх на Шевченківській землі, в декількох словах довів про вагомий внесок в розвиток району і спорту Шевченківшини Юрія Костянтиновича Апазиді, побажав всім успіхів та перемоги.

         Змагання минули на одному подиху, не зважаючи на ліміт часу, а його було досить для того щоб виявити лідера. За рівнем гри команди після перших зустрічей відразу стало зрозуміло, які команди між собою будуть розігрувати 1-2 місце, а які 3-4 місце. І одним не мало важним показником в цьому було те, що у двох команд це Шевченківський і Двурічанський райони є повноцінні зали для гри в мініфутбол, тоді як в нашому та с.Чкалівськ вони відсутні. Не зважаючи на це, ветерани нашої команди, приклали максимум зусиль, для того, щоб гідно представити Великобуруччину на даних змаганнях.

         В підсумку, з однаковим показником очків, на передові позиції вийшли дві команди, у яких було по дві перемоги та одній нічиї, це команди Двурічнаського та Шевченківсського районів, по різниці забитих та пропущених також одинаків показник, а ось в показнику забитих на один м’яч кращий показник у ветеранів Двурічанського району, відповідно вони і займають перше місце змагань, другими стають господарі команда Шевчанківського району. З однією перемогою над командою ветеранів з с.Чкалівське, на третє місце виходить команда ветеранів нашого району, ну і відповідно почесне четверте місце посідають ветерани з с.Чкалівське.

         На підведенні підсумків, переможці нагороджені дипломами, медалями та кубками.

         Р.Зоренко« повернутися до списку новин