ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір з стрітболу серед команд загальноосвітніх закладів району

25 січня на базі спортивного залу КЗ «Великобурлуцький ліцей» пройшов турнір з стрітболу, серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н..

В змаганнях серед юнаків та дівчат прийняло участь по п’ять команд. За рішення суддівської колегії змагання пройшли за коловою системою, з регламентом часу 1 період 10 хвилин, а бо ж до 11 очків.

Серед юнаків за перемогу змагались збірні команди шкіл смт.Приколотне, с.Підсереднє, с.Шипувате, Андріївського ліцею та КЗ «Великобурлуцький ліцей». З чотирма перемогами в своєму резерві перше місце посіла збірна команда юнаків КЗ «Великобурлуцький ліцей» в складі Влада Гончарова, Костянтина Сіренка, Максима Бражника, Владислава Капленка, команду підготував вчитель фізичної культури Сергій Миколайович Тарасенко. Друге місце, поступившись лише лідеру, посідає збірна команда Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ст.. в складі Віталія Андрущакевича, Кирила Іваненка, Андрія Строжевського, Данила Холошина, комнду підготував вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко. З двома поразками, третє місце посідає команда юнаків Андріївського ліцею, в складі Андрія Корнева, Дмитра Димитенко, Серія Боброва, Єгора Малюги, команду підготував Євген Костянтинович Дігтяренко.

Продемонструвати свою майстерність в стрітболі в цей день приїздило п’ять команд з Підсереднянської, Шипуватської шкіл, Вільхуватського НВК, Андріївського ліцею та КЗ «Великобурлуцький ліцей». Змагання проходили за аналогічним сценарієм, як і в юнаків. З початку змагань і до їх завершення, не можна було з впевненістю сказати, яка з команд стане переможницею. По завершенні останньої гри, в трьох команд з п’яти була однакова кількість набраних очків, лише за кількістю закинутих та пропущених м’ячів, вдалось виявити переможця. На перше місце вийшла команда дівчаток Шипуватської школи, у якої сім очків та співвідношення 32/14, до її складу увійшли Катерина Хон, Діана Савчук, Віолетта Ракоєд, Наталія Стрельченко, команду підготував вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб. Друге місце з сім’ю очками та показником 16/12, посіла команда дівчаток КЗ «Великобурлуцький ліцей» в складі Вікторі Рагозіної, Ірини Корсун, Олени Чехи, Іванни Липчанської, команду підготував вчитель фізичної культури Анатолій Григорович Ситник. Замикає трійку призерів, команда, яка набрала сім очків, та у показнику вкинутих-пропущених лише на один м’яч поступилась другому місцю, 15/12, це команда дівчаток Вільхуватського НВК, до її складу увійшли Дар’я Пролагаєва, Вікторія Кравченко, Ореадна Міщенко, Катерина Іванова, команду підготував вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін.

Відділом освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації, команди переможниці нагороджені дипломами та медалями.

Р.Зоренко« повернутися до списку новин