Семінар-практикум для вчителів 1-х класів

24 жовтня 2019 року на базі Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти за темою «Професійна компетентність сучасного вчителя».

Під час роботи семінару, методистом районного методичного кабінету Людмилою Давиденко,  було зазначено,  що в сучасних умовах реформування освіти радикально змінюється статус вчителя, його освітні функції, відповідно зростають і вимоги до його професійної компетентності, рівня його професіоналізму. Методист наголосила на тому, що єдність теоретичної і практичної готовності вчителя до здійснення педагогічної діяльності  характеризує його професіоналізм». Було представлено презентації: «Сучасний вчитель – рушійна сила НУШ», «Шляхи підвищення навчання учнів», «Теорія поколінь. Діти ХХІ століття».

Учасники семінару відвідали урок у 1 класі з предмета «Я досліджую світ», де познайомились з першокласниками Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та досвідом роботи вчителя Костоглодової Світлани Іванівни, а також із задоволенням взяли участь у виховному заході.