Турнір з стрітболу серед юнаків та дівчат

15 лютого на базі спортивного залу КЗ «Великобурлуцький ліцей», пройшов турнір з стрітболу серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодших закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

В змаганнях виявили бажання прийняти участь шість закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району, як серед дівчат так і серед хлопців.

Ігри пройшли за коловою системою, та складались з одного 10 хвилинного періоду, а бо ж до набрання однією з команд 11 очків.

В боротьбі за медалі серед юнаків приймали участь команди з шкіл с.Підсереднє, с.Рублене, с.Шипувате, смт.Приколотне, Андріївський ліцей та КЗ «Великобурлуцький ліцей».

З п’ятьма перемогами та п’ятнадцятьма набраними очками перше місце посідає команда хлопців КЗ «Великобурлуцького ліцею», в складі Станіслава Воловика, Дениса Пащенка, Нікіти Ніконенка, Максима Короговського, вчитель фізичної культури Тарасенко Сергій Миколайович. Друге місце, з чотирма перемогами та дванадцятьма очками, посіла команда Приколотнянської школи, в складі Володимира Ходячого, Єгора Купіна, Станіслава Купіна, Антона Смірнова, вчитель фізичної культури Посохов Євген Олексійович. Третє місце з трьома перемогами та дев’ятьма очками, посідає команда хлопців Шипуватської школи, до складу якої увійшли Денис Оганесян, Максим Теряник, Михайло Дерюгін, Максим Бреславський, вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб. Далі місця розподілились наступним чином, Андріївський ліцей – 4 місце, Підсереднянська ЗОШ – 5 місце, Рубленська ЗОШ – 6 місце.

Свою майстерність гри в стрітбол приїздили продемонструвати команди дівчаток з шкіл с.Підсереднє, с.Шипувате, смт.Приколотне, Андріївського та Вільхуватського ліцею, КЗ «Великобурлуцький ліцей».

В дівчаток до останньої зустрічі не можна було визначити переможця турніру, після фінальної гри в двох команд було однаковий показник набраних очків. Так в команди дівчат з Вільхуватського ліцею та Шипуватської ЗОШ, в резерві було про п’ять перемог та одній поразці, а відповідно по 12 очків, а за другим показником, особиста зустріч, перемога була на боці Вільхуватського ліцею 3:2. Таким чином команда Вільхуватського ліцею посідає перше місце, до її складу увійшли Дар’я Пролагаєва, Аріадна Міщенко, Вікторія Кравченко, вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін. Друге місце, відповідно, посіла команда дівчат Шипуватської ЗОШ, в складі Діани Савчук, Віоли Ракоєд, Дар’ї Теряник, Ангеліни Пащенко, вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб. Третє місце, визначали також за двома показниками, так як команди дівчаток Приколотнянської ЗОШ та КЗ «Великобурлуцький ліцей», набрали однакову кількість очків по 9, а ось в особистій зустрічі, кращий показник був на боці ліцеїсток 8:1. Таким чином, третє місце посідає команда дівчат КЗ «Великобурлуцький ліцей», до її складу увійшли Вікторія Рагозіна, Дар’я Лисяк, Вікторія Волова, Діана Дирбавка, вчитель фізичної культури Анатолій Григорович Ситник. Далі місця розподілились наступним чином, команда Приколотнянської школи четверте місце, Підсереднянська школа п’яте місце, Андріївський ліцей шосте місце.

На підведенні підсумків змагань, команди переможниці нагороджені медалями та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

Р.Зоренко