ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Фінал чотирьох з баскетболу

26 січня на базі спортивного залу КЗ «Великобурлуцький ліцей» пройшов фінал чотирьох з баскетболу, серед команд підприємств та організацій Великобурлуцького району.

         Відповідно до умов проведення першості, в першому колі змагань команди грали за коловою системою (кожен з кожним). До другого кола змагань потрапляли чотири перші команди, відповідно до набраних очків в першому колі. В фіналі чотирьох, команди, стартували з набраними очками в першому колі.

         Отже, до фіналу чотирьох потрапили наступні команди, це «Шипувате-1» с.Шипувате, вона стартувала з першої сходинки з 6 очками, «Шипувате-2», стартувало з другої сходинки з 5 очками, «Сокіл» смт.В.Бурлук, стартував з 4 очками та четвертою стала команда смт.Приколотне, в її резерві було 3 очки.

         На протязі півтора місяці команди району сперечались між собою за вихід до фінальної частини змагань, фіналу чотирьох, адже саме в цій частині і розігрались чемпіонські медалі першості Великобурлуцького району з баскетболу.

         Першими на майданчик вийшли команди «Шипувате-1» та смт.Приколотне, лідер не здав своїх позицій і впевнено здобуває свої чергові бали, 60:16 на їх користь. Друга гра, можна сказати, вирішувала долю срібних та бронзових медалей, на майданчику команди «Сокіл» та «Шипувате-2». В цей дань, нажаль для команди «Шипувате-2» не зміг зібратись головний її склад, що в свою чергу було на руку їх супернику, гравцям команди «Сокіл», чим вони і скористались. Для того, щоб заціпитись за срібні медалі «Соколу» потрібна була перемога і перевага в зустрічі більше ніж в 11 м’ячів, з чим вони і впорались, рахунок 40:23 на користь «Сокола». Перепочивши після попередньої гри, на майданчику знову команда «Сокіл», яка зустрілась з командою смт.Приколотне, втома попередньої гри давала про себе знати гравцям «Соколу» та і відсутність повноцінної лавки запасних, нажаль бажало б кращого, адже вибігати чотири періоди по сім хвилин, завдання не досить легке. Дана зустріч завершилась силовою перемогою команди «Сокіл» 35:20, ніяк гравці смт.Приколотне не могли пристрілятись до кільця свого суперника, хоча моментів в них було досить. Дві команди «Шипувате-1» та «Шипувате-2» граючи між собою, продемонстрували відкритий, швидкісний баскетбол, гравці «Шипувате-1» набрали обертів і вже не збирались їх зменшувати, 66:42 на їх користь. В перед останній зустрічі, зійшлись команди «Шипувате-2» та смт.Приколотне, гра минула в повній боротьбі, на майданчику не було явного лідера, гра йшла на рівних, 36:23 на користь «Шипувате-2». Завершальна зустріч ігрового дня та і першості з баскетболу, на майданчик виходять дві команди, які можна сказати і розіграли золоті медалі чемпіонату, «Шипувате-1» та «Сокіл», несподіванок не трапилось, більш молода та енергійна команда «Шипувате-1» змогла подолати силовий захист «Соколу» і з рахунком 73:29 здобуває впевнену перемогу, а відповідно і золоті медалі чемпіонату з баскетболу Великобурлуцького району сезону 2018-19 р.р.

Срібного призера відразу не вдалось виявити. В двох команд була однакова позиція набраних очків, «Сокіл» і «Шипувате - 2» набирають по 9 очків. Відповідно до другого показника, це ігри між собою, в них також однаковий показник (1 перемога у «Сокола» і 1 перемога у «Шипувате-2»), радіюється третій показник, це різниці м’ячів в зустрічах між собою, в першій зустрічі в першому колі команда «Шипувате-2» здобуває перемогу на командою «Сокіл» з рахунком 42:31 (різниця м’ячів +11), в зустрічі другого кола між командами «Сокіл» та «Шипувате-2» гра минає з рахунком 40:23 (різниця м’ячів + 17), таким чином з різницею в шість м’ячів на другу сходинку змагань виходить команда «Сокіл», а бронзовими призерами стає команда
«Шипувате-2».

Вітаємо переможців з черговими спортивними здобутками, 10 лютого відбудеться Кубок «Закриття» баскетбольного сезону 2018-19 р.р. та нагородження переможців чемпіонату.

 

Р.Зоренко« повернутися до списку новин