Турнір з футзалу серед дітей 2007 р.н.

В рамках проведення Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» 1 лютого на базі спортивного залу Підсереднянської школи, пройшов районний етап з футзалу серед дітей 2007 р.н. закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

За умовами турніру, в змаганнях мали змогу прийти участь діти 2007 р.н., як хлопчики так і дівчата, які є учнями п’ятих класів.

Таким чином, на момент проведення змагань, виявили бажання та подали заявки п’ять закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

Змагання пройшли за коловою системою, кожен з кожним, з лімітом часу два тайми по вісім хвилин.

Протягом дня на майданчику пройшло десять ігор, в кожної команди була можливість продемонструвати свій ігровий потенціал. Ситуація протягом турніру була такою, що виявити явного лідера в змаганнях не можна було до останньої гри.

В змаганнях прийняли участь збірні команди таких закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району: Підсереднянська ЗОШ, Приколотнянська ЗОШ, Шипуватська ЗОШ, Андріївський та Вільхуватський ліцеї.

Перше місце з набраними десятьма очками, три перемогами і одна нічия, посіла Приколотнянська ЗОШ І-ІІІ ст.. Срібло та бронзу в цей день, вдалось виявити лише за декількома показниками. В двох команд Шипуватської школи та Андріївського ліцею, в резерві було по сім очків, між собою вони зіграли в нічию (5:5), а за показником забитих – пропущених, краще співвідношення було у команди Шипуватської школи 20 забитих та 12 пропущених (+8), тоді як у Андріївського ліцею 10 забитих та 11 пропущених (-1).

Таким чином, перше місце посіла команда Приколонянської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель фізичної культури Євген Олексійович Посохов, друге місце за командою Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб, і замикає трійку призерів Андріївський ліцей, вчитель фізичної культури Євген Костянтинович Дігтяренко. Четверте місце за Вільхуватським ліцеєм, вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін, п’яте місце за господарями Підсереднянською школою, вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко.

На підведенні підсумків команди переможниці нагородженні кубками та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

Р.Зоренко