ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Кубок «Закриття» баскетбольного сезону

10 лютого на базі спортивного залу КЗ «Великобурлуцький ліцей» пройшов Кубок «Закриття» баскетбольного сезону 2018-19 р.р. серед команд підприємств та організацій району.

В змаганнях виявили бажання прийняти участь чотири команди, це «Сокіл» смт.в.Бурлук, смт.Приколотне, с.Шипувате та «Ліцей» смт.В.Бурлук.

Рішенням представників команд, змагання пройшли за коловою системою, з лімітом часу 2 періоди по 10 хвилин.

Першими на майданчик вийшли команди смт.Приколотне та «Сокіл». Перша гра і є перша, гравці обох команд ще чи то не проснулись, чи то не розім’ялись, обидві команди на протязі двох періодів тільки просинались, а відповідно і гра була не зовсім по баскетбольному швидкою, та перемога є перемога, нею і насолоджувався в цій грі «Сокіл» з рахунком 26:18. В другій грі зустрілись команди с.Шипувате та «Ліцей», якщо для першої команди ця гра минула як тренування, то для іншої гра пройшла як добрий урок, 41:10 на користь команди с.Шипувате. Трішки відпочивши від попередньої гри, на майданчик запрошуються знову гравці команди «Ліцей» та їх суперники «Сокіл», протистояла молодь проти досвіду, де цього разу перемога була на боці більш досвідченої команди «Сокіл» 30:19. Зустріч між командами смт.Приколотне та с.Шипувате, минула спокійно з невеличкою перевагою як в грі так і рахунку на користь шипуватців 26:19. В ігровому дні залишилось дві зустрічі, за два тури до завершення змагань в двох команд було по шість очків це команди «Сокіл» і с.Шипувате, які зустрічались в передостанньому турі, та двох команд по нуль очків, це смт.Приколотне та «Ліцей», які зустрічались в останньому турі. Зустріч між командами «Сокіл» та «Шипувате» була прикрасою цього дня, від неї отримали задоволення не тільки гравці, а і вболівальники які були присутні в залі. Боротьба за м’яч відбувалась на кожному клочку майданчику, від перехвату в захисту команди відразу переходили в атаку, на майданчику проходила справжня баскетбольна боротьба, гра йшла на рівних, завдяки влучних кидків то одна команда мала відрив в пару очків то інша. Лише під завершення другого періоду гравці «Соколу», завдяки влучним триочковим кидкам отримали відрив, і як молоді та швидкісні гравці «Шипуватого» не намагались надолужити впущене, було запізно, 28:23 на користь «Соколу». Завершальною зустріччю дня була гра між командами смт.Приколотне та «Ліцей», зустрічались дві рівні за рівнем і стилем команди, що робило зустріч цікавою для обох команд. Дана гра не була схожою на попередню, та від цього вона не стала менш цікавою, тим паче в обох команд в залі були свої вболівальники,і жодна з команд не хотіла поступатись перемогою, фінальний свисток арбітра зустрічі фіксує рахунок 26:18 на користь гравців команди смт.Приколотне.

Таким чином, з трьома перемогами в своєму резерві, перше місце в Кубку «Закриття» баскетбольного сезону 2018-19 р.р. серед команд підприємств та організацій посідають гравці команди «Сокіл» смт.В.Бурлук, друге місце за командою с.Шипувате, і замикають трійку призерів команда смт.Приколотне.

На шикуванні команд, призери відмічені цінними подарунками та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.